Ebook Etos Wojownika - Steven Pressfield

0
Ebook Etos Wojownika - Steven Pressfield

NAJLEPSZE TYTUŁY W ELEKTRONICZNEJ FORMIE!

ZNAJDZIESZ NA

Ebook Etos Wojownika - Steven Pressfield znajdziesz tutaj: https://osmpower.salescrm.pl/ebook-etos-wojownika-steven-pressfield

Ebook Etos Wojownika - to narracja w unikalnym stylu, w której Pressfield kontempluje naturę etosu wojownika i zasady, według których wojownik, nawet metaforyczny, musi postępować.

Ten ebook pomoże Ci w życiu artystycznym, przedsiębiorczym i osobistym.


„Wola zwycięstwa może być demonstrowana w miejscach innych niż faktyczna bitwa”.


Kim jest wojownik?
To każdy z nas. Każdy który codziennie zmaga się z wewnętrznymi demonami samosabotażu, zdrady, wątpliwości. Nie wspominając o prawdziwych zewnętrznych wrogach, którzy nam towarzyszą. Musimy się z nimi mierzyć w naszej sztuce, biznesach i w życiu osobistym.

Etos Wojownika przejmuje koncepcję profesjonalisty i przywraca ją do pierwotnych instynktów z czasów kiedy ludzie byli jeszcze myśliwymi aby przeżyć oraz starożytnej falangi hoplitów.

Profesjonalista to wojownik, a wojownik to profesjonalista. Steven Pressfield autor książki, ma nadzieję, że Ci których odrzuca skojarzenie ze słowem wojna jeszcze raz przemyślą metaforę zawartą w tytule i to, jak może im ona pomóc w ich życiu artystycznym, przedsiębiorczym i osobistym.

Najlepszym przedsmakiem tej pozycji będzie zamieszczona poniżej historia Aleksandra Wielkiego:


Pewnego razu Aleksander przeprowadzał swoją armię przez bezwodną pustynię. Kolumna była rozciągnięta przez wiele kilometrów. Ludzie wraz z końmi padali z pragnienia. Nagle oddział zwiadowców galopował w stronę króla. Znaleźli małe źródło i napełnili hełm wodą. Pośpieszyli do Aleksandra i wręczyli mu zdobycz. Armia utrzymywała się w miejscu, wszyscy skupili swój wzrok na dowódcy. Aleksander podziękował za dostarczenie mu tego daru. Bez dotknięcia ani kropli, wlał cenny płyn prosto do piasku. Natychmiast wzniósł się wielki okrzyk toczący się z jednego końca kolumny na drugi. Słyszano człowieka, który powiedział: Z takim królem, żadna siła na ziemi nie może nam się przeciwstawić.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium