Ebook Jak zarobić (duże) pieniądze - Felix Dennis

0
Jak zarobić (duże) pieniądze - Felix Dennis

NAJLEPSZE TYTUŁY W ELEKTRONICZNEJ FORMIE!

ZNAJDZIESZ NA

Ebook Jak zarobić (duże) pieniądze - Felix Dennis znajdziesz tutaj: https://osmpower.salescrm.pl/ebook-jak-zarobic-duze-pieniadze-felix-dennis

"Jak zarobić (duże) pieniądze” - Nie jest to kolejny poradnik w stylu “jak zarobić milion w 3 dni”, ale praktyczna, konkretna wiedza i doświadczenia jednego z najbogatszych ludzi w Wielkiej Brytanii skondensowana w 88 lekcjach.

88 kroków jak stać się bogatym i osiągnąć sukces.


Ty leniwy biedaku!

W swojej głupocie i dumie wierzysz, że do bogactwa prowadzi „droga na skróty”. Nieświadomy swego nieróbstwa, szukasz „magicznej kuli”, by zgładzić wampiry biedy,
które co noc wysysają z ciebie krew. Jesteś głupi.(...) Widziałem cię w różnych wcieleniach, w wielu miejscach. I wreszcie spotykam cię tutaj, w tej księgarni, gdy przerzucasz szybko strony, szukając kolejnego „skrótu” w nadziei, że uda ci się wydobyć sedno tej książki bez wydawania na nią pieniędzy. Ty żałosny robaku. Niczego się nie nauczysz i nigdy nie będziesz bogaty.


Tak bezpośrednio i konkretnie Felix Dennis zwraca się do czytelników w jednym z rozdziałów. Autor bezpardonowo pisze o tym, jakie błędy popełniają ludzie chcący się wzbogacić, jak sabotują swoje próby zyskania pieniędzy i w jakie pułapki wpadają.

Daje też konkretne lekcje. Czasem są one bardzo krótkie i mogą nie być przyjemne czy popularne, ale Felix Denis, który sam od zera wypracował swoją fortunę, wie z praktyki, o czym pisze. 

Dlaczego powinieneś przeczytać tego ebooka?

  • Ten ebook jest ukłonem w stronę tych,którzy chcą się bogacić i dorobić się wielkich majątków, ale nie mają czasu ani ochoty, aby czytać stronę po stronie kolejnych poradników o tym, jak to zrobić.
  • Jest napisana przez człowieka, który doszedł do wszystkiego, zaczynając od zera i na swoich własnych doświadczeniach opracował praktyczne sposoby na zdobywanie dużej fortuny.
  • W książce „Jak zarobić (duże) pieniądze” autor zawarł opis 88 kroków jak stać się bogatym i osiągnąć sukces.

Ebook Jak zarobić (duże) pieniądze - Felix Dennis znajdziesz tutaj: https://osmpower.salescrm.pl/ebook-jak-zarobic-duze-pieniadze-felix-dennis

 
 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium