Ebook Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą - Todd Henry

0
Ebook Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą - Todd Henry

NAJLEPSZE TYTUŁY W ELEKTRONICZNEJ FORMIE!

ZNAJDZIESZ NA

Ebook Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą - Todd Henry znajdziesz tutaj: https://osmpower.salescrm.pl/ebook-kreatywnosc-na-zawolanie-jak-odkryc-i-rozwinac-wewnetrzna-moc-tworcza-todd-henry

"KREATYWNOŚĆ NA ZAWOŁANIE. JAK ODKRYĆ I ROZWINĄĆ WEWNĘTRZNĄ MOC TWÓRCZĄ". ZDOBĄDŹ ŚWIADOMOŚĆ TEGO, JAK DZIAŁA I CZYM JEST TWOJA KREATYWNOŚĆ.

Dowiedz się, jak osiągnąć (i utrzymać) szczyt kreatywności!

Rutyna: każdego dnia w pracy musisz wymyślać cudowne rozwiązania dla szeregu problemów, a to wszystko pod presją deadline’u. Wszyscy wymagają natychmiastowego efektu, nieustającej błyskotliwości i genialnych pomysłów na zawołanie.
Przytłacza Cię to? Sięgnij po ebook "Kreatywność na zawołanie"!

Ebook "Kreatywność na zawołanie" to idealne wsparcie w procesie tworzenia. Todd Henry pokaże Ci, jak rozwinąć Twój twórczy potencjał. Szybko przekonasz się, że masz wpływ na swoją kreatywność.


Zdobądź świadomość tego, jak działa i czym jest Twoja kreatywność. Ustal własny rytm, w którym dopasujesz ją do siebie, a nie do świata… To uwolni Cię od wiecznej presji bycia efektownym! Jak pisze Henry w książce "Kreatywność na zawołanie": „Jeśli chcesz błyskawicznie wpaść na genialny pomysł, musisz zacząć działać zanim jeszcze będzie ci on potrzebny”.


„nie ma wzoru na kreatywność (…) Jest jednak sprawdzony wzór na przeciętność”

- Todd HenryKażdego z nas dopada ten schemat, kiedy przestajemy działać. Dlaczego? Bo kreatywność nie jest kwestią szczęścia i przypadku! Nie pojawia się w przypływie natchnienia, nie jest rozbłyskiem geniuszu, nie przychodzi przypadkiem. Kreatywność jest poszukiwaniem, zadawaniem pytań, ciekawością i ryzykiem. Jednak przede wszystkim to praca nad sobą i własnymi możliwościami, a co najważniejsze można się jej nauczyć.

Dzięki temu ebookowi:

  • poznasz techniki, dzięki którym odkryjesz swój rytm kreatywności
  • pomysły i rozwiązania przyjdą, gdy tylko będą Ci potrzebne
  • nauczysz się, jak pozbyć się rozpraszaczy i skupić wysiłki na najważniejszych projektach
  • mądrze zorganizujesz swój czas, odpowiednio dobierając priorytety, dzięki czemu nie zmarnujesz ani jednej potrzebnej chwili
  • dowiesz się, skąd brać codzienną energię do działania i jak uchronić się przed wyczerpaniem oraz zniechęceniem


„Todd Henry spędził lata, by zgłębić tajniki kreatywności. Przeczytaj i przygotuj się na wzrost geniuszu!”

– Chris Guillebeau, autor The Art of Nonconformity.


 Co mówią o ebooku inni:

„Kreatywność należy trenować. Zupełnie jak bieganie po chleb. Dzień w dzień.”

– z portalu lubimyczytac.pl


„Dość inspirujące. W czasach, gdy słowo "kreatywność" odmieniane jest przez wszystkie przypadki, a pracodawcy, klienci, przyjaciele i rodzina wymagają stałego podnoszenia kreatywności, taka książka może cię uratować :) A poważniej: znajdziesz tutaj kilka naprawdę dobrych porad i strategii - niby nic nowego, ale zebrane w całość i ładnie podane”.

– z portalu onepressEbook Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą - Todd Henry znajdziesz tutaj: https://osmpower.salescrm.pl/ebook-kreatywnosc-na-zawolanie-jak-odkryc-i-rozwinac-wewnetrzna-moc-tworcza-todd-henry

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium