Ebook Sprzedawaj jak Serhant - Ryan Serhant

0
Ebook Sprzedawaj jak Serhant - Ryan Serhant

NAJLEPSZE TYTUŁY W ELEKTRONICZNEJ FORMIE!

ZNAJDZIESZ NA

Ebook Sprzedawaj jak Serhant - Ryan Serhant znajdziesz tutaj: https://osmpower.salescrm.pl/ebook-sprzedawaj-jak-serhant-ryan-serhant

JAK SPRZEDAWAĆ WIĘCEJ, ZARABIAĆ WIĘCEJ I STAĆ SIĘ SKUTECZNĄ MASZYNĄ SPRZEDAŻOWĄ 

Ebook "Sprzedawaj jak Serhant" to praktyczna, bardzo konkretna, a czasami zabawna pozycja, która stanowi przewodnik do budowania kompetencji i pewności siebie sprzedawcy. Autor, dzieląc się przykładami oraz historiami ze swojej kariery, przedstawia metody i strategie, by stać się skuteczną maszyną sprzedażową. Pokazuje również, jak dopasować jego metody sprzedaży do różnych branż, aby generować ciągle (właściwych) klientów, dbać o nich i domykać niemal każdą sprzedaż.

 

W EBOOKU "SPRZEDAWAJ JAK SERHANT" ZNAJDZIESZ WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE TEGO:

  • jak dbać o wiele transakcji jednocześnie;
  • jak generować nowe kontakty; 
  • jak przygotowywać się do kolejnych sprzedaży;
  • jak obsługiwać niezdecydowanych klientów; 
  • co robić, gdy w trakcie sprzedaży do głosu dochodzą emocje klienta i przez jakie fazy trzeba go przeprowadzić;
  • o co zadbać, by klienci polecali cię dalej;
  • jak się wyróżnić, jako sprzedawca na rynku pełnym konkurencji;
  • jak zorganizować swoją pracę i podzielić czas pomiędzy najważniejsze rodzaje zadań;
  • co robić, gdy nastąpi impas negocjacyjny pomiędzy kupującym a sprzedającym; 

Niezależnie od tego, co sprzedajesz, jaki produkt czy usługę, książka "Sprzedawaj jak Serhant", pomoże Ci stać się mistrzem sprzedaży. 

 

AUTOR:

Ryan Serhant - jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawanych sprzedawców nieruchomości w Nowym Jorku. Jest też jedną z głównych gwiazd telewizyjnego show Transakcje za milion dolarów: Nowy Jork oraz twórcą i głównym prowadzącym autorski program Sell it like Serhant, w którym pomaga sprzedawcom oraz przedsiębiorcom sprzedawać więcej, dzięki zastosowaniu swoich wypracowanych w praktyce strategii i metod. Ryan trafił do branży nieruchomości trochę przez przypadek, gdy zrezygnował z kariery aktorskiej.  W pierwszym roku jako agent nieruchomości zarobił zaledwie 9000 dolarów, a obecnie, po 10 latach w branży zarządza zespołem 60 brokerów i co roku generuje obroty w wysokości miliarda dolarów. To sprawia, że zaliczany jest do czołówki agentów odnoszących największe sukcesy na świecie.Mieszka w Nowym Jorku wraz z żoną Emilią.

  

Co mówią o ebooku inni:


Sprzedaż, to podstawa działania każdego biznesu, a ta książka pokaże Ci, jak wnieść Twoje umiejętności sprzedażowe na mistrzowski poziom. Wszystko to dzięki temu, że Ryan opisał swoją niesamowitą, inspirującą drogę do stania się… skuteczną maszyną sprzedażową! Czytaj i ucz się od niego.

 - Daymon John, Gwiazda programu Shark tank oraz według New York Times autor bestsellerowej książki Siła przedsiębiorczości, siła upadku.


Ryan jest mistrzem sprzedaży. Jeżeli chcesz sprzedawać więcej niż

ktokolwiek inny w Twojej branży, to natychmiast przerób tę książkę!

 - Gary Vaynerchuk, Autor bestsellerowych książek takich jak Przebij się, Zapytaj Gary'ego, Ekonomia wdzięczności


Ryan = skuteczność.

Skuteczność w sprzedaży tak wysoka, że jego bezcenne rady zawarte w tej książce pozwalają mi co dzień stawać się jeszcze lepszym sprzedawcą!

- Marcin Osman, Przedsiębiorca, autor książek m.in. Sprzedawaj więcej, 100 sprawdzonych strategii na sprzedaż i marketing, wydawca bestsellerów takich autorów jak Fredrik Eklund, Gary Vaynerchuk, Tony Robbins.


 

Ebook Sprzedawaj jak Serhant - Ryan Serhant znajdziesz tutaj: https://osmpower.salescrm.pl/ebook-sprzedawaj-jak-serhant-ryan-serhant

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium