Ebook Wymyśl, sprzedaj, zarób! - Lori Greiner

0
Ebook "Wymyśl, sprzedaj, zarób!"- Lori Greiner

NAJLEPSZE TYTUŁY W ELEKTRONICZNEJ FORMIE!

ZNAJDZIESZ NA

Ebook „Wymyśl, sprzedaj, zarób!” znajdziesz tutaj: https://osmpower.salescrm.pl/ebook-wymysl-sprzedaj-zarob-lori-greiner

 

Ebook „Wymyśl, sprzedaj, zarób!” to przewodnik o tym jak skutecznie tworzyć swoje własne produkty!

„Wymyśl, sprzedaj, zarób!” to idealny przewodnik dla tych, którzy marzą o stworzeniu nowych produktów i wprowadzeniu ich na rynek tak, by stały się hitem.

Zasada jest prosta: musisz zostać wynalazcą i przedsiębiorcą jednocześnie. Myślisz, że nie jesteś w stanie tego zrobić? Tymczasem „Wymyśl, sprzedaj, zarób!” przekona Cię o tym, że…już nim jesteś!

To droga dla ludzi kreatywnych oraz indywidualistów. Dla tych, którzy potrafią i chcą się uczyć, ryzykują i podejmują wyzwania, ciężko pracują. Ale przede wszystkim KOCHAJĄ to, co robią i dobrze się przy tym BAWIĄ! To również w skrócie przepis na biznesowy sukces według Lori Greiner. 

Niby łatwe, ale w praktyce oznacza, że TY i tylko TY powinieneś zatroszczyć się o swój własny biznes. Stać się ekspertem we wszystkim, czego się podejmujesz. Nie musisz być na to gotowy, musisz być pewny. Musisz tego naprawdę chcieć!

Z EBOOKA "WYMYŚL, SPRZEDAJ, ZARÓB!" DOWIESZ SIĘ:

 • gdzie szukać pomysłu na produkt;
 • jak sprawdzić, czy Twój pomysł zainteresuje ludzi;
 • kto może być Twoim klientem;
 • jak budować kanały dystrybucji;
 • co jest najważniejsze przy tworzeniu i wprowadzaniu produktu;
 • czego się nie bać, a na co zwrócić szczególną uwagę podczas współpracy z podwykonawcami;
 • jakie są plusy i minusy współpracy z różnymi wytwórcami;
 • dlaczego warto zadbać o patenty i zastrzeżenie znaku towarowego, ale też kiedy nie warto na nie czekać;
 • jak sprzedawać poprzez prezentacje, spotkania, kontakt bezpośredni oraz internet;
 • jak używać różnych mediów społecznościowych do sprzedaży;
 • jak tworzyć linie produktów i udoskonalić swój pomysł.

Ten ebook pozwoli Ci poznać cały proces wymyślania i wprowadzania nowego produktu na rynek.

Lori Greiner - współtwórczyni ponad 500 produktów i właścicielka 120 patentów - w swojej książce dzieli się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniem. Warto skorzystać z jej rad, by nie popełnić niepotrzebnych błędów, a dzięki lekcjom Lori przyśpieszyć swoje działanie.

Jej doświadczenia sprzedażowe z różnych rynków świata pozwalają poszerzyć perspektywę i znaleźć wśród sprawdzonych przez nią rozwiązań, odpowiednią strategię dla siebie.

Podsumowując, w ebooku Lori Greiner znajdziesz 12 rozdziałów, lekcji, w których krok po kroku pokaże Ci jak m.in.:

 • wybrać najlepszy pomysł;
 • znaleźć na niego pieniądze;
 • skutecznie go wypromować;
 • spełnić swoje marzenia i zarabiać.

 

Ebook „Wymyśl, sprzedaj, zarób!” znajdziesz tutaj: https://osmpower.salescrm.pl/ebook-wymysl-sprzedaj-zarob-lori-greiner

 

AUTOR

Lori Greiner - jest jednym z najbardziej płodnych wynalazców produktów przeznaczonych do sprzedaży detalicznej. Stworzyła ponad pięćset produktów oraz posiada sto dwadzieścia patentów amerykańskich i międzynarodowych. Jako „ciepłokrwisty rekin” występuje w hicie stacji ABC Shark Tank i jest znaną osobowością telewizyjną kanału QVC-TV, w którym od ponad piętnastu lat prowadzi własny program Clever & Unique Creations by Lori Greiner. Kolekcję zaprojektowanych przez nią inteligentnych produktów tworzą między innymi przybory kuchenne, torby podróżne oraz najpopularniejsze i jedyne w swoim rodzaju organizery znajdujące zastosowanie w całym domu, które regularnie pojawiają się w znanych czasopismach, takich jak Town & Country, O: The Oprah Magazine, InStyle, Woman’s Day czy Family Circle. Jej sylwetkę prezentowały Financial Times, Success i Entrepreneur. Zaprojektowany przez nią organizer na biżuterię Silver Safekeeper® Jewelry został wytypowany przez Oprah jako jeden z jej ulubionych przedmiotów.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium