Kim jest bogaty pracownik?

0
Kim jest bogaty pracownik?

Nie każdy jest stworzony do tego, aby stać się przedsiębiorcą! Wielu ludzi jest szczęśliwych, pracując dla kogoś innego w pracy, która ich satysfakcjonuje, daje spełnienie i pieniądze. Nie każdy człowiek założy w życiu biznes, który przyniesie mu wielką fortunę. To należy do rzadkości!

Świat się zmienia, a praca coraz częściej jest zlecana do firm zewnętrznych, innych krajów, czy też zastępowana przez technologię.

Czy da się być bogatym i odnoszącym sukcesu pracownikiem pracując na etacie? Jak to zrobić ?

Trzeba zapamiętać: Jeśli jakaś praca może zostać zlecona na zewnątrz, tak się stanie!

Zlecenie z zewnątrz może polegać na zamianie pracownika lepszego lub tańszego, a dziś w wielu przypadkach pracowników może zastąpić już technologia. Takie zmiany się DZIEJĄ i będą się dziać. A walka z nimi jest z góry skazana na porażkę.

Sposobem na rozwój w dzisiejszej gospodarce jest nabieranie odpowiednich umiejętności i budowanie swojej wartości jako pracownika.

Tym co odróżnia bogatych pracowników od biednych to fakt, że ci bogaci nieustanne poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności niezależnie od miejsca, w którym pracują. Tylko przez inwestowanie w siebie i naukę oraz otwartość na zmiany możesz podnieść swoją konkurencyjność. Co robi biedny pracownik? NIC – stoi w miejscu. Nie rozwija się i nie uczy niczego nowego. Bogaci pracownicy są świadomi zmian i biorą te zmiany pod uwagę!

 

Więcej o mentalności bogatego pracownika znajdziesz w książce: BOGATY PRACOWNIK (KLIK)

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium