Jak można z nami współpracować przy wydaniu swojej książki? 0
Jak można z nami współpracować przy wydaniu swojej książki?

Pomimo tego, że OSMPower jest wydawnictwem, nie do końca wpisujemy się w standardowe działania wydawnicze. Coraz większa liczba autorów oraz aspirujących autorów zgłasza się do nas z chęcią wydania swojego dzieła.

My natomiast zaczynaliśmy od self-publishingu i zdecydowanie tę formę rekomendujemy polskim autorom (Jeśli ciekawi Was dlaczego, to możecie posłuchać podcastu nagranego przez Kamilę przybliżającego ten temat - link: https://soundcloud.com/kamila-kruk/dlaczego-jestem-fanka-self-publishingu )

 

Co to zatem oznacza?

  • nie szukamy autorów i książek do wydania;
  • nie czekamy na zgłoszenia;
  • nie realizujemy fragmentów procesu wydawniczego (np. tylko skład lub redakcja).

 

Jak jednak można z nami działać, jeśli chcielibyście akurat z nami współpracować przy wydaniu swojej książki i skorzystać z naszego know-how, nie tylko wydawniczego, ale też sprzedażowego i marketingowego związanego z książką?
Istnieje kilka opcji współpracy z nami pod kątem wydania swojej książki, ale bardziej dotyczą pomocy przy self-publishingu:

 

4 opcje współpracy z OSMpower:

 

1. KONSULTACJE WYDAWNICZE


To około 2-godzinne spotkanie on-line nakierowane na twoją książkę. A zatem rozmawiamy o całym procesie wydawniczym, jak i planach wpisania książki w Twoje działania zawodowe lub biznes tak, aby spełniała ona założone przez Ciebie konkretne cele biznesowe. To również rozmowa o kosztach, wykonawcach, możliwościach dystrybucji, pomysłach na strukturę i okładkę. Wskazówki, na czym warto się skupić i w co zainwestować, a w co nie warto inwestować, bo jest zbędnym elementem.
Skupiamy się też na tych aspektach, które mogą być dla ciebie trudne lub są niejasne.
Dodatkowym bonusem takiej konsultacji jest możliwość nagrania jej do własnego użytku i wracania do niej, kiedy tylko będziesz potrzebować.
Więcej informacji o konsultacji znajdziesz TUTAJ --> https://www.osmpower.pl/pl/p/Konsultacja-wydawnicza-spotkanie-on-line/231

 

2. KURS ON-LINE

 

To kurs, który krok po kroku prowadzi uczestnika przez kolejne etapy procesu wydawniczego. Jednak nie ograniczamy się tylko do stworzenia książki. Od samego początku zapoznajesz się też z elementami przedsprzedaży, promocji w social mediach, kontaktu z czytelnikami. Poruszany jest temat promocji książki, wieczoru autorskiego czy stworzenia swojego landing page.
W ramach kursu raz na jakiś czas organizujemy też sesję pytań, a odpowiedzi udzielane są na żywo podczas webinaru lub w formie odpowiedzi audio lub video.
Więcej o niej znajdziesz na: https://osmmasters.pl/product/zrob-z-nami-swoja-ksiazke/


3. KURS ON-LINE + INDYWIDUALNE PROWADZENIE

To kurs opisany powyżej, w ramach którego jesteś prowadzony krok po kroku. W opcji z indywidualnym prowadzeniem masz natomiast dwa miesiące czasu od momentu, kiedy powiesz: „Zaczynam!” i masz dostęp do naszych porad, wiedzy i wskazówek indywidualnie dopasowanych do twojego projektu książkowego. Możesz zatem konsultować z nami wszystkie elementy jak np. kosztorys, okładka, spis treści, koncepcja powstawania książki itp.
To opcja szczególnie dobra dla osób, które chcą użyć książki jako swojego narzędzia marketingowego i zależy im, by jak najlepiej dopasować ją do biznesowych celów.
Więcej o niej znajdziesz na: https://osmmasters.pl/product/zrob-z-nami-swoja-ksiazke-konsultacje-kamila-kruk-i-marcin-osman/


4. USŁUGA WYDAWNICZA CZYLI CUSTOM PUBLISHING


To proces, w którym przejmujemy wszystkie obowiązki za ciebie jako self-publishera i robimy dla ciebie książkę.
Jesteśmy w roli tylko jako wykonawca, nie wydawca!
Co to oznacza? Koordynujemy wszystko, od spisu treści, przez pomoc w tworzeniu materiału (np. jeśli nie lubisz pisać to możemy cię nagrać, prowadząc rozmowę, a jeśli tworzysz dużo treści i materiałów możemy wyciągnąć część treści do książki z już istniejących tesktów, audio czy video), przez cały proces wydawniczy korekt, składu, tworzenie okładki, po wysłanie książki do druku oraz pomoc w stworzeniu planu sprzedaży i dystrybucji. W tym procesie zajmujemy się wszystkim: koordynujemy proces, zapewniamy wykonawców, doradzamy najlepsze rozwiązania i strategie, zajmujemy się wszystkim, a prawa do książki i 100% zysków zostają u ciebie.
To bardzo specyficzna praca, dlatego nie ma do niej opisu ani ceny, gdyż w zależności od skomplikowania projektu wyceniany jest indywidualnie pod kątem czasu i finansów. Nie realizujemy projektów zakładających cześć procesu wydawniczego: albo robimy książkę od początku do końca, albo się nią nie zajmujemy.

A przed rozpoczęciem procesu tworzenia książki i decyzją, jak ją wydasz, zachęcamy do zapoznania się z materiałami na stronie www.wydajsamksiazke.pl. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl