Jak zacząć? 0

Jak zacząć...? - to pytanie, które najczęściej od Was słyszę. Postanowiłem więc zebrać odpowiedzi, których Wam udzielam. Moje rekomendacje są jak zwykle proste i konkretne, bo po co niepotrzebnie utrudniać sobie życie? :)  

Jak zacząć prowadzić BIZNES?

Zatrudnij się w firmie, która działa w obszarze Twoich zainteresowań. Albo staniesz się najlepszym pracownikiem, albo stworzysz własną firmę.

Jak zacząć pozyskiwać klientów?

Znajdź pierwszego klienta wśród swoich znajomych. Wyślij 50 prywatnych wiadomości/telefonów i zapytaj, czy ktoś potrzebuje Twojej usługi/produktu (NIE spamuj, pisz dedykowane wiadomości).

Jak zacząć tworzyć na YouTubie?

Nagraj pierwszy film TELEFONEM, który masz teraz w swoje kieszeni lub kamerką komputera. Nagraj jedną najważniejszą dla Ciebie lekcję lub odpowiedz na pytanie swojego klienta. Później to powtórz, aż nagrasz 500 materiałów, w każdym poprawiając jedną małą rzecz. 

Jak zacząć tworzyć brand online?

Nie skupiaj się na początku na jego tworzeniu. Zamiast tego skup się na daniu innym swoich najlepszych lekcji/doświadczeń/wiedzy i pozwól, aby te działania budowały Twój brand.

Jak zacząć występować publicznie?

Zapisz się do klubu Toastmasters, w którym się tego nauczysz. 

Jak zacząć podróżować?

Wejdź na fly4free, kup według ich rekomendacji bilet za 30 euro w obie strony do DOWOLNEGO kraju, który akurat ma taką cenę i leć! 

Jak zacząć pisanie książek?

Otwórz notatnik na komputerze i zacznij stukać w klawiaturę 1 godzinę dziennie.

 

Do usług! :)

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium