Już wkrótce! Prosto z mostu - Sam Zell

0
Już wkrótce! Prosto z mostu - Sam Zell

„Prosto z mostu. Czyżbym wyraził się zbyt subtelnie?” Sam Zell

Sam Zell to jeden z najbardziej zaskakujących, enigmatycznych i rozrywkowych indywidualistów w amerykańskim biznesie. To właśnie te cechy sprawiły, że stał się jednym z najlepiej zarabiających przedsiębiorców na świecie. Tajniki swojej drogi do bogactwa zdradził w szalenie wciągającej książce „Prosto z mostu”, która już niebawem będzie dostępna w sklepie OSMPower!

Jak dostrzegać w gąszczu możliwości intratne okazje, których nie widzi nikt inny?

Sam Zell coś o tym wie. Słynny "Grave Dancer" nie raz zszokował swoje otoczenie inwestycjami, które na pierwszy rzut oka wydawały się co najmniej ryzykowne. Ten wprawiony biznesmen doskonale zna prawa rządzące popytem i podażą, a do tego wyróżnia się swoistym szóstym zmysłem, który pozwala mu znaleźć okazję praktycznie wszędzie. Fart? Nic z tych rzeczy. Ty też możesz posiąść tę mądrość, o ile nie dasz się zwieść na manowce obiegowym opiniom.

„Jeśli wszyscy idą w lewo, spójrz w prawo” – przekonuje Zell, argumentując, że skrupulatny research i wyostrzony biznesowy instynkt są ważniejsze od opinii tłumu. Rezultaty jego zamiłowania do nieoczywistych inwestycji mówią same za siebie: ta strategia jest skuteczna.

Co najistotniejsze, Zell nie tylko z powodzeniem dopisuje do swojego stanu konta kolejne zera, ale też świetnie się przy tym bawi. Kiedy w latach 60. w biurowcach roiło się od poważnych ludzi w szarych garniturach, on przychodził do pracy w dżinsach. Jedną z jego największych pasji jest jazda na motocyklu, a rozmowy z kontrahentami prowadzi w towarzystwie… kaczek, które trzyma na tarasie w firmie.

Bezkompromisowe, zawadiackie, szczere do bólu podejście autora zapewni tonę inspiracji nowemu pokoleniu przedsiębiorców oraz inwestorów, którzy chcą robić swoje i nie oglądać się na opinie innych.

Sięgnij po ten nietuzinkowy tytuł i przygotuj się na jazdę bez trzymanki!

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium