Książka pełna kontrowersji!

0
Książka pełna kontrowersji!

MEGAKONTROWERSYJNA KSIĄŻKA JUŻ DOSTĘPNA W OSMPOWER!

Świat nieubłaganie się zmienia, a ty stanowisz jego nieodłączną część. Łatwo zatracić się w tym chaosie, istnieją jednak sprawdzone, przedwieczne sposoby na to, by w przemyślany sposób kształtować swoje środowisko i zdobywać to, czego pragniesz.

"Pokerowa twarz, czarne serce" to książka Chin-Ning Chu, potomkini cesarza dynastii Ming oraz uznanej ekspertki od azjatyckiego stylu prowadzenia biznesu. Zawarte w niej zasady pozwolą ci zbudować niezwykłą siłę wewnętrzną oraz z impetem burzyć wszystkie przeszkody na twojej drodze do celu.

Pokerowa twarz to tarcza, która ma cię chronić. Osłania twoją pewność siebie i nie pozwala, by cokolwiek zburzyło twoją siłę.

Czarne serce to włócznia, która wykonuje zadania. Jest ono silnym instynktem, dzięki któremu możesz skupić całą swoją uwagę na obranych celach. 

Te dwa bieguny składają się na potężną siłę, która umożliwi ci pełne wykorzystanie swojego potencjału niezależnie od zajmowanego stanowiska czy życiowej roli.

Poznaj intrygującą mądrość Wschodu – szalenie skuteczną filozofię wojownika. Podążaj wytyczoną przez nią ścieżką rozwoju, by uzyskać naturalny stanu wolności i zdecydowanie sięgać po swoje. Ta książka ukaże ci brutalną prawdę na temat funkcjonowania świata, z całym jego mrokiem i cieniami. Przestudiuj ją i odkryj pełnię swojego potencjału…jeśli się odważysz.

Premiera książki Chin-Ning Chu zbliża się wielkimi krokami, a już teraz możesz ją zamówić
w PRZEDSPRZEDAŻY:

https://www.osmpower.pl/pokerowa-twarz-czarne-serce-chin-ning-chu

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium