Książki, które wciągają od pierwszej strony

0
Książki, które wciągają od pierwszej strony

Co sprawia, że chętnie czytamy książki? Ilu ludzi, tyle przyczyn. Jedni szukają w nich konkretnych porad i recept na swoje problemy. Inni z książek czerpią inspirację oraz motywację do działania. Wiele osób po prostu szuka w nich również dobrej rozrywki.

Każdy fan literatury - bez względu na swoje zainteresowania - z pewnością chętnie sięgnie po książki, które wciągają od pierwszej strony. Takie lektury sprawiają, że możemy na chwilę oderwać się od codzienności. Nie znaczy to jednak, że akcja musi rozgrywać się w jakimś fantastycznym świecie - książka, która wciąga, może być zarazem źródłem praktycznej wiedzy. Spróbujemy Ci to udowodnić: poznaj nasze książki, które wciągają od pierwszej strony.

Książki, które wciągają od pierwszej strony - propozycje z pogranicza biznesu i psychologii

Warunek ze wstępu spełnia sporo książek, które napisali popularni przedsiębiorcy oraz osoby zajmujące się szkoleniami. Poprzez połączenie ich wiedzy, talentu i inspirujących treści powstają książki, które czyta się jednym tchem. Najlepsze z nich potrafią sprawić, że zmienimy podejście do życia - czasami nawet o 180 stopni.

“Pokerowa twarz, czarne serce” - poznaj mądrość Wschodu

książka która wciąga od pierwszej strony "Pokerowa twarz, czarne serce"

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/pokerowa-twarz-czarne-serce-chin-ning-chu

Azjatycka filozofia co jakiś czas trafia do trendów zachodniej popkultury. Czy to jednak oznacza, że dobrze ją znamy? Jeśli chcesz zgłębić tajniki wschodnich reguł prowadzących do sukcesów w biznesie i w życiu, postaw na tytuł napisany przez Chin-Ning Chu. To świetny przykład książki, które wciągają od pierwszej strony.

Żaden polski wydawca nie zdecydował się na wydanie tej pozycji, choć taka możliwość istniała już od 1992 r. OSMPower przełamuje to tabu. W tej książce poznasz filozofię wojownika, która pozwoli osiągać lepsze wyniki w biznesie oraz sprawniej zarządzać zespołem i swoim życiem.

“Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie” - nowe wydanie poradnika do walki z trudnościami

książki które wciągają od pierwszej strony - "Jak radzić sobie z porażką"

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/jak-radzic-sobie-z-porazka

Najtrudniejszym doświadczeniem w życiu każdego z nas jest porażka. Może być nią nietrafiona decyzja biznesowa, strata pieniędzy na giełdzie, ale również problemy osobiste czy inne trudności. Marcin Osman w inspirujący sposób tłumaczy, jak poradzić sobie w takiej sytuacji.

To książka, która wciąga. Warto sięgnąć po nią w momencie trudnych, przełomowych decyzji w naszym życiu. Pomoże wskazać właściwą drogę i pokaże, jak nie stracić wiary w samego siebie. Przekazuje też szereg rad dla przedsiębiorców, które można zastosować we wszystkich branżach. Jeśli interesuje Cię biznes i marketing, książki takie jak ta z pewnością Cię zainteresują.

“F.U. Money, czyli stać mnie na to!” - bo każdy chciałby więcej zarabiać

książki które wciągają - "F.U. Money, czyli stać mnie na to"

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/fu-money-czyli-stac-mnie-na-to-dan-lok

Książki, które wciągają od pierwszej strony, dotykają różnych aspektów życia. Ale jeśli już z pierwszych zdań dowiadujemy się, że dzięki tej pozycji osiągniemy zarobki, które pozwolą nam cieszyć się życiem, trudno przepuścić taką okazję.

A tak właśnie w swojej książce przekonuje Dan Lok. Obala mity na temat pieniędzy i prowadzi drogą do tego, by otrzymywać za swoją pracę wyższą zapłatę. Jednocześnie przekazuje wskazówki na temat zarządzania pieniędzmi, inwestowania i odkładania funduszy na emeryturę. To kompleksowy poradnik, który pokaże Ci, jak cieszyć się pieniędzmi i czerpać z nich szczęście. W końcu książki, które wciągają od pierwszej strony, powinny zmieniać nasz sposób myślenia.

Książki, które czyta się jednym tchem - a może biografia?

Podobną rolę w naszym życiu może odegrać “7 nawyków skutecznego działania” pióra Stephena R. Coveya czy też seria “13 nawyków ludzi sukcesu”, której autorem jest Fryderyk Karzełek. Ale książki, które wciągają od pierwszej strony, mogą być również biografiami inspirujących osób.

Jedną z nich z pewnością jest Jeff Bezos. Majątek tego amerykańskiego przedsiębiorcy jest szacowany na ponad 130 miliardów dolarów. To człowiek sukcesu, który interesuje się kosmosem i codziennie poszerza swoje horyzonty. W książce “Nie bój się błądzić. Tajemnice sukcesu Jeffa Bezosa” możemy znaleźć kilka sekretów tego niezwykłego biznesmena. Dowiemy się nie tylko tego, jak założyć firmę, ale i jak stosować w niej innowacje bez obaw przed porażką.

książki które czyta się jednym tchem "Nie bój się błądzić" Jeffa Bezosa

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/nie-boj-sie-bladzic-tajemnice-sukcesu-jeffa-bezosa-bezos-jeff

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium