Książki, które zmieniają życie i myślenie

0
Książki, które zmieniają życie i myślenie

Czasami dochodzimy do ściany i nie wiemy, w jakim kierunku się udać. Brakuje nam motywacji, chęci, planów do dalszych działań. Taki stan może dotyczyć rozwoju naszej firmy, równie dobrze może jednak odnosić się do życia prywatnego. W takim momencie warto znaleźć mentora i postawić na książki, które zmieniają życie.

To hasło brzmi górnolotnie, ale nie chodzi wcale o tanie podręczniki rozwoju osobistego. Dobrze dobrana lektura może mocno na nas wpłynąć i pokazać drogę, której do tej pory nie dostrzegaliśmy. Tak działają książki, które zmieniają światopogląd i myślenie.

Przygotowaliśmy kilka pozycji, których lektura może okazać się prawdziwym przełomem. Poznaj książki, które zmienią Twoje życie.

Książki, które zmienią Twoje życie, czyli jak znaleźć drogę do sukcesu

Książki zmieniające życie to wyjątkowe publikacje, które oddziałują na nas w mocny i wyraźny sposób. Dzięki nim potrafimy skupić się na tym, co najważniejsze, i podejmujemy bardziej trafne decyzje.

Książka, która zmieni Twoje życie i przestawi je na nowe tory, powinna prowadzić Cię do sukcesu, czyli innymi słowy - wygranej. Właśnie taki tytuł ma książka Tima S. Grovera. Ten były trener największych gwiazd koszykówki - m.in. Michaela Jordana czy Kobe Bryanta - potrafi przenieść doświadczenia ze świata sportu na inne dziedziny życia.

Książki zmieniające życie - Wygrana - Tim S Grover

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/wygrana-tim-s-grover

 

Czy jesteś sprzedawcą, czy prezesem dużej firmy, z “Wygraną” możesz odmienić swoje losy i zwyciężyć. Jak widać, książki zmieniające życie wcale nie muszą być sztampowe.

Książki zmieniające życie, które motywują do działania

Książki, które odmienią Twoje życie, nie mogą utwierdzać Cię w dotychczasowych przekonaniach. Powinny wyzwalać w Tobie nowe pokłady energii, pomagać w przełamaniu przyzwyczajeń i schematów. Te kryteria z pewnością spełnia publikacja Rafała Mazura i Marcina Osmana “Zostań drapieżnikiem”.

Książki, które zmieniają życie - Zostań drapieżnikiem - Osman, Mazur

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/zostan-drapieznikiem-rafal-mazur-marcin-osman

 

Dlaczego to właśnie prawdziwa książka, która zmienia myślenie? Autorzy burzą w niej mity, które narastają wokół nas przez lata. Piszą o motywacji, pasji, strachu i sferze komfortu. Robią to wszystko po to, by wyzwolić w Tobie drapieżnika, który nie będzie wahać się w działaniu. Książki, które zmieniają życie, nie mogą być zwykłą czytanką. Ta pozycja z pewnością nią nie jest.

Książki, które zmieniają życie - psychologiczne rozważania i wewnętrzny rozwój

Książki zmieniające myślenie mogą także pozwalać na spojrzenie w głąb siebie. Bez wewnętrznej przemiany nawet najlepsza motywacja nie pozwoli na zmiany w swoim życiu. Dlatego warto sięgnąć po “Sztukę autoreformy” Jaya Samita. Ten uznany autor z lekkością i swadą wskazuje, w jaki sposób zacząć się reformować. Po tych zmianach praca, kariera, a nawet codzienne życie powinny stać się bardziej satysfakcjonujące. Przekonasz się, że naprawdę istnieją książki psychologiczne, które zmieniają życie.

Książki zmieniające życie - Sztuka autoreformy - Jay Samit

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/sztuka-autoreformy-jay-samit

 

Jeżeli zaś interesują Cię książki, które zmieniają światopogląd w niekonwencjonalny sposób, dobrym wyborem może być “Prawo rezonansu. Nastrój myśli na realizację swoich pragnień”. Pierre Franckh podchodzi do sprawy w mniej konwencjonalny sposób, inaczej niż “zwykłe” książki zmieniające myślenie.

To rozważania z pogranicza badaczy kwantów i ezoteryki. Autor przekonuje, że do odmiany życia najlepiej nadaje się wykorzystanie podświadomości i energii myśli.

Książki, które zmieniają życie - konkretne porady

Część z nas nie lubi jednak długich rozważań i błyskotliwych wniosków. A preferuje raczej konkretne porady i precyzyjne recepty. Takim osobom spodobają się książki, które zmieniają myślenie, ale mówią o tym prostym językiem, bez dodatkowej obudowy.

Z pewnością do takich tytułów można zaliczyć “Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad”. Jordan B. Peterson, autor publikacji, pomaga w niej odkryć źródła życiowej mądrości, o których na co dzień zapominamy. Formułuje też wymowne zasady, które można zastosować w codziennym życiu.

Książki, które zmieniają życie - Poza porządek - 12 życiowych zasad

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/poza-porzadek-kolejne-12-zyciowych-zasad-jordan-b-peterson

 

Jeśli chcesz znaleźć książki, które zmienią Twoje życie, sięgnij po jeden z powyższych tytułów. Ich lektura da Ci wiele do myślenia - przekuj te koncepcje na rzeczywiste zmiany.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium