NOWOŚĆ OSMPOWER 2023

0
NOWOŚĆ OSMPOWER 2023

„ACTIONABLE GAMIFICATION” YU-KAI CHOU – NOWOŚĆ OSMPOWER 2023

Co wspólnego z prowadzeniem skutecznego, opłacalnego biznesu mają… gry komputerowe? Yu-Kai Chou, znany ekspert z zakresu gamifikacji i twórca pionierskiej metody Octalysis, udowadnia, że wbrew pozorom, te dwie dziedziny łączy naprawdę wiele.

Choć gamifikacji poświęca się coraz więcej uwagi, nieliczni zdają sobie sprawę, jak bardzo może ona wpłynąć na generowanie pokaźnych zysków – zwłaszcza w połączeniu z elementami psychologii oraz ekonomii behawioralnej.

Yu-Kai Chou to niepodważalny pionier w tym obszarze. W swojej fenomenalnej książce, która już w pierwszym kwartale 2023 r. pojawi się w OSMPower, przybliża tajniki stworzenia swojej innowacyjnej metodologii, którą z powodzeniem można zastosować w biznesie, sprzedaży, marketingu, a nawet w życiu prywatnym.

Wypatruj tej premiery z uwagą i przygotuj się na to, że całkowicie zmieni ona twoje postrzeganie otaczającego cię świata. Wiedza, za którą czołowi gracze płacą dziesiątki tysięcy dolarów już wkrótce będzie dostępna na wyciągnięcie ręki!

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium