OSMPower na Polish Customer's Choice Awards

0
OSMPower na Polish Customer's Choice Awards

OSMPower na Polish Customer's Choice Awards

Z przyjemnością informujemy, że OSMPower zostało nominowane do udziału w renomowanym konkursie Polish Customer's Choice Awards, który wyróżnia wiodące marki w Polsce za ich zaangażowanie w obsługę klientów oraz pozytywne opinie społeczności. W miniony czwartek, 18 kwietnia, mieliśmy zaszczyt otrzymać nagrodę w kategorii książka, co stanowi dla nas ogromne wyróżnienie oraz dowód na wysoką jakość naszych produktów i usług.

Nasza nominacja oraz ostateczne wyróżnienie nie byłoby możliwe bez ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu OSMPower. To dzięki naszej pasji oraz dążeniu do doskonałości w obsłudze klienta udało się nam zdobyć ponad 1300 ocen na platformie TrustMate.io, osiągając imponującą średnią ocenę 4.97. To dla nas ogromny zaszczyt, że nasza praca została doceniona przez naszych klientów, co dodatkowo motywuje nas do dalszego doskonalenia naszych produktów i usług.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wsparcie naszej społeczności oraz zaufanie, jakim nas obdarzacie. Naszym celem zawsze było dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz zapewnianie kompleksowej obsługi klienta, dlatego też ta nagroda stanowi dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że jesteśmy na właściwej drodze! :)

 
Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie, jakim nas obdarzacie!

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium