Relacja z Life Balance Congress 0
Relacja z Life Balance Congress

LIFE BALANCE CONGRESS. WOOW! CO TAM SIĘ DZIAŁO :)

Za nami 3 dniowe wydarzenie Life Balance Congress w PTAK Warsaw Expo. Wspaniałe, pełne pozytywnej energii szkolenie gdzie uczestnicy mieli możliwość otrzymać konstruktywną, praktyczną wiedzę na temat trzech obszarów życia : biznes, rozwój osobisty i zdrowie za pośrednictwem najlepszych ekspertów w powyższych dziedzinach m.in. i Marcina Osmana . Ci którzy dobrze znają Marcina, a przypuszczam, że ty właśnie jesteś taką osobą to domyślasz się że było to konkretne, proste w przekazie, rzeczowe wystąpienie bez zbędnego „lania wody”.

W ciągu tych inspirujących kilku dni oczywiście nie obeszło się bez wielu rozmów, porad, interakcji, wiedzy, 100% praktyki z wami w kuluarach. Za co dziękujemy.

 

A teraz konkrety. Czego właściwie dowiedzieli się uczestniczy podczas wystąpienia ?

  • Na podstawie doświadczenia Marcina jak używać internetu do rozwoju  swojego biznesu w zupełnie inny sposób niż wszyscy znamy 😊
  • Jak wypracować, poszukać, odnaleźć metodę odkrywania w sobie książki?
  • Jak TY (przedsiębiorca/sprzedawca) możesz pomóc swojemu klientowi?
  • O czym pisać w internecie wykorzystując swoje zasoby ?
  • Czy warto regularnie tworzyć treści w internecie ?
  • Co właściwie robi twórca w internecie ?
  • Kim jest i co robi nowoczesny przedsiębiorca ?
  • Jak używać social mediów ?

  

Dla   POWER teamu, były to intensywne pełne wyzwań pracowite trzy dni. Ilość książek w jaką się zaopatrzyliście na naszym stoisku w ciągu tych trzech dni była ogromna! Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy. Jedno jest pewne, do domu wszyscy wracaliśmy uśmiechnięci, naładowani pozytywnymi emocjami i z jeszcze większą energią do działania : )

 

Jeśli przegapiłeś to wydarzenie, a chcesz się spotkać z Marcinem, posłuchać na żywo to nic straconego ! Śledź, czytaj i słuchaj uważnie nasze media społecznościowe OSMPOWER. Kolejne inspirujące, pełne wartościowej wiedzy wydarzenie odbędzie się w I kwartale 2020r. Także, bądź czujny i miej , facebooki, instagramy, jutuby i oczy szeroko otwarte : )

Dominika Drążyk

#marcinosman #osmpower #szkolenie #socialmedia #książki #praca #podróż 

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl