Nowe książki od mistrza Pressfielda!

0
Nowe książki od mistrza Pressfielda!

Już lada moment wjedzie do OSMPower.pl nowe wydanie Naciśnij Spust. Do Roboty mistrza Pressfielda!

Na te książkę klienci czekają równie mocno jak na Can't hurt me Davida Gogginsa. Oprócz niej pracujemy nad kolejnymi tytułami autora w tym nad kultową pozycją Wojna Sztuki.

 

Steven Pressfield

amerykański pisarz urodzony w Trynidadzie i Tobago. Od momentu ukończenia studiów w 1965 roku migrował po wielu stanach i pracował w 21 różnych zawodach (od nauczyciela po asystenta w szpitalu psychiatrycznym), zanim został pisarzem.

Dziś jest cenionym autorem takich bestsellerów jak The Legend of Bogger VanceGates of Fire czy The War of Art.

 

Opinią na temat twórczości autora podzielili się:

 

Rafał Mazur

"Pressfield jest Aniołem-Zbawcą o stalowym ucisku. Nie wiem, jak ktoś, kto ma raptem dwie ręce, może jednocześnie złapać czytelnika za gardło, za serce i za jaja (nawet jeśli jesteś kobietą) i zrobić to w sposób, który odmieni Twoje życie - tak jak odmienił i uartował moje. To króciutkie arcydzieło pokaże Ci, jak pokonać przestrzeń pomiędzy tym, gdzie jesteś teraz, a tym, gdzie chcesz i gdzie możesz być."

 

Marcin Osman

"Ta książka wyciągnie z Ciebie każdą wymówkę i cały opór powstrzymujący Cię przed działaniem! Pressfield prowadzi Cię przez cały proces twórczy, dając potężne narzędzia do bycia aktywnym, które pozwolą Ci wejść na wyższy poziom kreatywności, skuteczności i wpływu."

 

Pakiet książek Stevena Pressfielda 

to wyjątkowy projekt OSMPOWER, w ramach którego zapewniamy Ci książki S. Pressfielda, które będziemy do Ciebie wysyłać w kolejności ich powstawania, a pierwsza z nich może trafić do ciebie już na przełomie lutego i marca.

 W pakiecie znajdziesz takie tytuły jak:

"Do roboty”, „Stań się PRO" , „Kodeks wojownika" , „Wojna sztuki”, „Podróż twórcy" , „Nikt nie chce czytać Twojego g*wna”.

Każda z nich to poteżne narzędzie które może na zawsze zmienić twój sposób postrzegania oraz radzenia sobie z obecnymi i przyszłymi wyzwaniami.

Przecież to tylko twoje życie ;)

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium