#TRENERZYPOMAGAJĄ 0
#TRENERZYPOMAGAJĄ


W ramach akcji przeprowadzona zostanie w/w wyjątkowa konferencja on-line dedykowana wszystkim, którzy pragną rozwijać własną świadomość i nabywać nowe kompetencje. Skierowana jest do wszystkich – do osób starszych i młodszych, pracujących zdalnie i stacjonarnie, etatowców, samozatrudnionych, jak i zatrudniających, którzy w tym trudniejszym dla nas okresie potrzebują wsparcia, motywacji do dalszego działania.

#TRENERZYPOMAGAJĄ to miejsce wzajemnego wsparcia. Topowi trenerzy, podejmując wspólną inicjatywę chcą pomóc i radzić jak pożytecznie wykorzystać obecną sytuację związaną z epidemią koronawirusa. Podzielą się wiedzą, doświadczeniem oraz dadzą wskazówki na to, jak pokonać obawy przed konsekwencjami, które odczuje nasza gospodarka.

#TRENERZYPOMAGAJĄ poza wartością merytoryczną dla Was, daje realną pomoc w walce z koronawirusem. W trakcie konferencji on-line przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy na pomagam.pl dla Wojewódzkiego Szpitala w Tychach, który potrzebuje środków finansowych na leczenie zakażonych pacjentów.

Wydarzenie #TRENERZYPOMAGAJĄ startuje 28.03.2020r. ale pieniądze na Tyski szpital można wpłacać już :)

https://pomagam.pl/trenerzypomagam

Zachęcamy do wsparcia i dziękujemy za każdą złotówkę!!!

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium