Nowe możliwości w trudnych czasach 0
Nowe możliwości w trudnych czasach

Czas trochę jakby zwolnił...

Wszyscy mamy nagle dużo czasu, niektórzy z nas stracili pracę. Inni prężnie działają, aby uchronić swoje majątki w dobie kryzysu.

Jakie możliwości oferuje nam ten, jakby nie spojrzeć, ciekawy czas.

 

Nawiązuj nowe znajomości, odkrywaj potencjalne współprace

Możesz napisać do dowolnej osoby na świecie, bez znaczenia czy jest bezrobotnym, prezesem Coca-Coli, wielkim menadżerem, czy celebrytą. Ktoś, kto mógł wydawać Ci się absolutnie nieosiągalny, teraz spędza czas w domu. Brak możliwości spotkań, więcej czasu – być może ostatnie wydarzenia dotknęły ich bardzo mocno i wsparcie z Twojej strony okaże się dla nich wyjątkowo cenne. 

Osoby utrzymujące się z muzyki, gwiazdy estrady siedzą właśnie w domu. Prawdopodobnie część z nich straciła pracę, dlatego możesz się do nich odezwać i zaoferować im pomoc. To może być propozycja wspólnego biznesu, odkupienie ich przestrzeni reklamowej w mediach, propozycja komercyjnego partnerstwa opartego np. o produkt. Może się okazać, że dysponują jakąś ilością merchu po koncertach czy płyt ze swoją twórczością. 

Podsumowując... Jeżeli wiesz, jak komuś pomóc, Twoim hustlerskim obowiązkiem jest to ZROBIĆ!

 

Założenie nowego biznesu w 100% zdalnie.

Jak to zrobić? Przygotowaliśmy o tym program dostępny na platformie OSMMasters.pl

Program Szybkiego Reagowania 

Już wkrótce zapisy na kolejną edycje. 

 

Przemyśl zaplanowane działania

Jeżeli zastanawiałeś się lub zacząłeś pisać książkę i wahałeś się co do wersji, mam tu na myśli papierowa czy e-book, masz prostą odpowiedź, aby zrealizować to w formie cyfrowej. My, w OSMpower wstrzymaliśmy właśnie dodruki. Mamy wystarczające stany magazynowe i dodatkowo chronimy cashflow w firmie. Pozwoli nam to przygotować się na szanse, które będą się pojawiały w przyszłości wraz z chwilą, kiedy rynek ruszy na nowo. Każdy, kto poświęci ten czas na przygotowania, przekona się, ile szans będzie na niego czekało. Przestaje mieć znaczenie, że do tej pory pracowałaś/eś w biurze podróży, które nagle się zamknęło i aby się utrzymać, podejmujesz prace jako kasjer w markecie. Znamy takie przypadki. Ta sytuacja jest okej, daje Ci środki do życia, pytanie tylko, jak w międzyczasie podniesiesz swoją wartość do momentu, gdy rynek pracy znowu ruszy. Zadbaj o to, aby Twoja pozycja była wzmocniona o nowe kompetencje. 

 

Zatrudnij wyjątkowych graczy

Obecny czas i zachwiany rynek pracy to idealne warunki do zatrudniania. Do zespołu OSMPower dołączyły właśnie nowe osoby. Nasz pokład poszerzył się o Szymona i Piotrka, a dalej szukamy kolejnych osób! Wykorzystaj wysyp wielu talentów, którzy zostali zwolnieni w wyniku słabego przygotowania kryzysowego ich poprzednich pracodawców. My w OSMPower właśnie tak działamy. Część osób sama się do nas zgłasza, drugą część sami wyławiamy, poszukując w różnych źródłach. Być może ciągle pracujesz w korporacji, która zapewni Ci wynagrodzenie przez najbliższy miesiąc czy dwa, a nawet to nie jest pewne. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, tym bardziej zwróć uwagę na firmy, które zatrudniają. Zakoleguj się z kimś, kto ma taką firmę. Obserwuj go i jego internety, a okaże się, że możesz znaleźć super pracę. Na przekór temu, że wiele osób się właśnie poddało, widzę sporą szanse dla każdego, kto chce jeszcze walczyć, a dodatkowym atutem jest mniejszy ruch, „tłok” na rynku. 

 

Mam nadzieję, że te kilka rekomendacji wyniesie Twoje przyszłe życie na inny poziom.

Nie traktuj tego jako „kołczerską gadkę”. Kilka moich wskazówek w oparciu o budowanie relacji oraz dawanie wartości. 

 

Trzymajcie się! 

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl