Twoje błędne przekonania na temat Instagrama 0
Twoje błędne przekonania na temat Instagrama

Błędne przekonania na temat Instagrama

W czwartek prowadziliśmy webinar na temat tego w jaki sposób zarabiać na Instagramie. Premierę miał również nasz najnowszy produkt szkoleniowy który znajdziesz tutaj (wpisanie kodu rabatowego "instagram" może Ci się spodobać).

W tym programie pokażemy Ci wszystkie nasze strategie wykorzystywane w prowadzeniu kont Marcina Osmana oraz OSMPower.

Zostaniesz poprowadzony za rączkę przez wszystkie etapy. Dowiesz się jak, kiedy, co i dlaczego publikować aby zmienić swojego Instagrama w skuteczne narzędzie sprzedażowe. 

W transmisji na żywo wzięło udział 700 osób. Jednak ku naszemu lekkiemu zaskoczeniu nie pojawiło się kilkaset zamówień. Wówczas pojawiło się pytanie "dlaczego?". Odpowiedź pojawiła się dopiero w dwóch kolejnych dniach. Marcin w swojej skrzynce znalazł kilkadziesiąt wiadomości o podobnej treści. Właściwie można je streścić do jednego zdania: Hej, robie wszystko to co mówisz a nic nie działa. Co może być nie tak? Wchodząc na konta każdej z tych osób okazało się, że prawie żadne lub znaczna większość moich rekomendacji nie została tam wdrożona. Te wszystkie profile posiadały jedynie przeświadczenie o tym, że robią wszystko po "osmanowemu". 

Ok, może to o czym mówimy w naszych materiałach i produktach nie jest najlepszym z możliwych sposobów na prowadzenie Instagrama. Jest najlepszym sposobem jaki my znamy aby stał się narzędziem które generuje dla Ciebie sprzedaż. 

Staraliśmy się dowiedzieć co jest główna przyczyną tego zjawiska. Ludzie widzą, że te metody działają. Otrzymują bardzo szczegółowy poradnik krok po kroku co należy robić. Nadal jednak większość z nich nie potrafi, nie chce wdrożyć tych działań w swoich biznesach. Według nas są to właśnie tytułowe przekonania na temat samych siebie i tego w jaki sposób należy prowadzić Instagrama. Źródeł takich przekonań jest mnóstwo ale na pewno jednym z nich jest zaufanie do niewłaściwych ekspertów. 

W dziedzinie budowania Instagrama oczywiście, że chodzi o budowanie ilości obserwujących, zasięgu, polubień itd. Według wystarczy zbudować małą społeczność. Zdobycie kilkuset followersów (co naprawdę nie jest trudne) i zbudowanie z nimi prawdziwej relacji, która sprawi, że będziesz wiedział czego oni od Ciebie chcą na poziomie produkcji kontentu, zaangażowania, relacji między wami. Dając im wszystko czego oczekują oraz swoje najlepsze zasoby budujesz zaufaną społeczność, która będzie chciała również Cię wspierać okazując to poprzez przelewanie pieniędzy na Twoje konto. 

Wracając do przekonań. Zadaj sobie proste pytanie: Czy to jak teraz myślę i jak działam wspiera mój sukces czy wręcz przeciwnie? Skąd wynika przekonanie, że konto instagramowe które przedstawia duże liczby jest w stanie opłacić rachunki osoby, która je prowadzi. Polecamy Ci zakwestionować popularne przekonania i zaryzykowania mniejszej ilości serduszek pod Twoim ślicznym zdjęciem dla większej ilości gotówki w portfelu. 

Więcej przemyśleń Marcina dotyczących przekonań znajdziesz w najnowszym materiale na kanale YouTube Marcina Osmana klikając tutaj

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl