Do roboty! Czyta Rafał Mazur 0
Do roboty! Czyta Rafał Mazur

Audiobook "Do Roboty" Stevena Pressfielda wkrótce w OSMPower!

Czyta Rafał Mazur zenjaskiniowca.pl

 Nie możemy powstrzymać naszej eksctytacji! Kilka dni temu zakończyły się nagrania audiobooka "Do Roboty" autorstwa Stevena Pressfielda. Rola lektora przypadła Rafałowi Mazurowi!

 Już wkrótce gotowy produkt pojawi się w naszym sklepie! Właśnie pracuje nad nim jeden z najlepszych realizatorów dźwięku w kraju Andrzej Rewak ze swojego autorskiego studia REWAK STUDIO - będącego kontynuacją znanego w całej Warszawie studia "Hard Record". Specjalista współpracował między innymi ze Zbigniewem Zamachowskim a teraz także z równie wybitnym Rafałem Mazurem! ;)

 


 

Kilka słów o samej publikacji oraz naszym lektorze:

Do roboty 

Ta książka będzie Twoim przewodnikiem i mentorem na drodze do nowego, wspaniałego życia. Będzie przy Tobie, gdy przyjdzie Ci stawiać czoła lękom, brakiem pewności siebie, odkładaniu czegoś na później, braku wiary we własne możliwości i wszystkim innym dobrze znanym Ci demonom.

Masz w głowie wielki plan? Genialny pomysł? Wizję fantastycznego przedsięwzięcia? Czujesz, że to przedsięwzięcie, które może podbić świat, a jednak z jakiegoś powodu nie ruszasz do dzieła? Opór to Twój naturalny wróg, dlatego nadszedł wreszcie czas, żeby wypowiedzieć mu wojnę i pokonać w uczciwej bitwie.

 Jeżeli chcesz sięgnąć gwiazd, nie możesz robić małych kroczków. Zacznij na pełnych obrotach. Na zwalnianie będziesz jeszcze mieć mnóstwo czasu.

 Rafał Mazur 

 Od 2011 roku prowadzi blog i podcast o tematyce zwiększania skuteczności ZenJaskiniowca.pl. Słynie z mocnych poglądów i dobitnego języka. Specjalizuje się w usuwaniu strachu i konfuzji. Wynikami jego pracy zachwycał się między innymi jeden z najbogatszych Polaków, Robert GRYN.

 Współpracował z firmami takimi jak RICOH, Znany Lekarz czy Aviva, jednak obecnie skupia się głównie na nielicznej i oddanej grupie indywidualnych klientów, do których zaliczają się prezesi spółek giełdowych, przedsiębiorcy, traderzy czy 4-krotny mistrz Polski w boksie oraz inni sportowcy czy ludzi biznesu o których nie może rozmawiać…

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl