Droga IceMana w OSMPOWER! 0
Droga IceMana w OSMPOWER!

Już niedługo polska premiera książki "Droga IceMana"! Książka będzie również dostępna w naszym sklepie.

 Droga IceMana - książka dokumentuje, w jaki sposób każdy może wykorzystać metody Wima Hofa, aby szybko i bezpieczenie wzmocnić swoje zdrowie i siłę.

Nauka potwierdziła skuteczność legendarnych metod autorstwa Wima Hofa przez wielu nazywanego człowiekiem lodu. 

Opracowane przez niego metody oddechu oraz treningów ekspozycji na zimno mogą radykalnie poprawić poziom energii, poprawić krążenie, zmniejszyć stres, wzmocnić układ odpornościowy, wzmocnić ciało oraz skutecznie zwalczyć wiele chorób.

Sam Wim Hof przebiegał maratony w temperaturach - 30° C mając na sobie jedynie krótkie spodenki, pływał kilka metrów pod lodową pokrywą, siedział w zbiorniku wypełnionym lodem przez 90 minut oraz przyspieszał swój metabolizm o kilkaset procent.

 

Jego specyficzny styl bycia i niezwykłe umiejętności wzbudziły zainteresowanie mediów. Wkrótce zaczął bić pierwsze rekordy Guinnessa . 

Niektóre z nich:

- Najdłuższa kąpiel w lodzie – kontakt z lodem na całej długości ciała od szyi w dół, Hof ma na sobie jedynie bokserki.

- W lutym 2009 Hof wspiął się w przeciągu dwóch dni na szczyt Kilimandżaro, ubrany jedynie w szorty i buty.

- We wrześniu 2009 przebiegł, bez picia żadnych płynów w czasie biegu, maraton na pustyni.

- Zorganizował największe wyścigi bosonogich biegaczy na lodzie – 361 uczestników.

- W 2007 roku podjął nieudaną próbę zdobycia Mount Everestu. Mając na sobie szorty i sandały wspiął się na wysokość 6700 m n.p.m. Potem musiał założyć buty, bo do sandałów nie da się przymocować raków. Wspinaczkę zakończył na wysokości 7400 m n.p.m. z powodu powrotu kontuzji stopy, której doznał podczas biegania boso na kole podbiegunowym rok wcześniej.

- 16 marca 2000 r. Hof ustanowił rekord świata Guinnessa w pływaniu pod lodem, dystans 57,5 metra.

Na zasadnicze pytanie: jak on to robi? Hof odpowiada, że to kwestia kontroli umysłu nad ciałem. „Mamy wspaniałe mechanizmy w naszych ciałach, tyle tylko, że przytłumiliśmy je poprzez noszenie ubrań. Wszyscy posiadamy moc uleczania – wewnętrznego doktora – tyle tylko, że zapomnieliśmy o tym”. Skarży się również, że koncerny farmaceutyczne nie są zainteresowane badaniem jego możliwości, dlatego też sam postanowił nauczać ludzi swoich technik. Naucza ich organizując specjalne szkolenia oraz dzieli się nimi w swoich książkach.


 ,,Boimy się śmierci ponieważ nie rozumiemy celu naszego życia''.


 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl