Shut UP and Listen! Nowość w OSMPower! 0
Shut UP and Listen! Nowość w OSMPower!

 

 

 

 

 

 

Idealna książka dla przedsiębiorców gotowych osiągnąć kolejny poziom sukcesu! Tilman Feritta, założyciel małej firmy, który stał się multimiliarderem dzieli się regułami, które wyprowadziły jego impreium światowej gościnności na szczyt. 

Nie ma znaczenia czy jesteś na początku swojej biznesowej drogi czy jesteś już doświadczonym przedsiębiorcą. Ta książka pomoże Ci przenieść Twoją firmę na zupełnie nowy wyższy poziom! Po przeczytaniu, będziesz dokładnie wiedział, co robisz dobrze a co musisz poprawić. Jeżeli niedawno rozpocząłeś prowadzenie działalności gospodarczej za kilka lat podziękujesz sobie za przeczytanie tej książki. 

Tilman Feritta, znany również jako nabywca miliardów dolarów, otworzył swoją pierwszą restaurację ponad 30 lat temu. Dziś o jego majątku stanowi całe imperium gościnności. Ponieważ budował swój biznes samodzielnie od początku, doskonale zna wyzwania przed którymi stoją właściele firm, a także typowe pułapki i najczęstsze błędy będące przyczyną upadku wielu przedsiębiorstw. Przez lata pozostawał wierny ważnym zasadom, które pomogły mu rozwinąć działalność swojej firmy do tego stopnia, że dziś uważana jest za największą spółkę jednoosobową w całych stanach! Roczne przychody firmy przekraczają już 4 miliardy dolarów! W skład jego imperium setek lokali wchodzą takie nazwy jak: Landry's Seafood, Bubba Gump Shrimp Company, Morton's Steakhouse, Rainforest cafe i ponad 40 innych! Tilman posiada również 5 kasyn "Golden Nugget". Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że jeżeli byłeś w stanach zjednoczonych zostawiłeś swoje pieniądze w jednym z jego biznesów. To nie koniec majatku Feritty, autor książki jest również wyłączym właścicielem drużyny koszykarskiej Houston Rockets NBA. W książce Shut Up and Listen! Dzieli się kluczowymi spostrzeżeniami oraz zasadami, które przyniosły mu sukces!


"Może Ci się wydawać, że wiesz co robisz, ale pokaże Ci to, czego nie wiesz"


 

To mała zapowiedź wydawnicza tego co kryje treść tej książki!

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl