„Nikt nie chce czytać twojego g*wna” - Steven Pressfield

0
Dlaczego książki Pressfielda są wyjątkowe?

W ofercie OSMPower posiadamy łącznie 6 książek mistrza Pressfielda, które można kupić
w pakiecie lub osobno. W tym wpisie opiszemy jedną z nich: „Nikt nie chce czytać Twojego g*wna”.  

„Nikt nie chce czytać Twojego g*wna”. Poznanie tej bolesnej prawdy jest pierwszym krokiem
w przemianie pisarza z amatora, w profesjonalistę.

Steven Pressfield porusza temat pisania w niezwykle interesujący sposób. Mówi przede wszystkim o tym, w jaki sposób się do tego zabrać, z jakimi problemami będziesz się zmagał, jak powinien wyglądać szkielet twojego dzieła, ile czasu Ci to zajmie i czy w ogóle uda się opublikować to co napisałeś?

Na te i wiele innych pytań autor odpowiada w odezwie do copywriterów, pisarzy, scenarzystów oraz wszystkich innych osób, które chcą pisać i tworzyć.

Fragment rozdziału 4:

„Kiedy rozumiesz, że nikt nie chce czytać Twojego g*ówna, rozwijasz empatię. Nabywasz umiejętności, które są niezbędne dla wszystkich artystów i przedsiębiorców – zdolność do przełączania się w wyobraźni z własnego punktu widzenia jako pisarz/malarz/sprzedawca,
do punktu widzenia czytelnika/galerzysty/klienta. Uczysz się zadawać sobie pytania z każdym dniem i każdym zwrotem: Czy jest to interesujące? Czy jest to zabawne, ambitne, czy pomysłowe? Czy daje wystarczająco czytelnikowi? Czy ona się nudzi? Czy ona podąża za tym, gdzie chce ją zaprowadzić?”

Jedna z opinii o książce:

„Porywająca, treściwa, nienaciągana, a przy tym skompresowana tak, aby wydobyć esencję
z tematu pisania tekstów – zwłaszcza tych długich: scenariuszy i książek. Autor na licznych przykładach pokazuje mechanizmy, według których budowane były popularne dzieła, wskazuje przy tym na ich mianowniki wspólne, sugerując nam, że nie wymyślimy koła na nowo. „Nikt nie chce czytać Twojego g*wna” to lektura krótka, ale pełna wartościowych myśli”.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do kupna tego fenomenalnego bestsellera, który od niedawna jest dostępny pojedynczo :) Nikt nie chce czytać Twojego g*wna

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium