"Zamknij się i słuchaj" Tilman Fertitta - listopad 2020

0
"Zamknij się i słuchaj" Tilman Fertitta - listopad 2020

"Zamknij się i słuchaj" Tilman Fertitta

Choć wielu przedsiębiorców marzy o biznesie rozpoznawalnym na całym świecie (a przynajmniej w całym kraju), przeważająca część właścicieli małych firm wychodzi z założenia, że to może się zdarzyć tylko innym. Wydaje się im, że do osiągnięcia sukcesu na dużą skalę są potrzebne pieniądze, koneksje lub łut szczęścia zarezerwowany dla nielicznych. Czy mają rację? Multimiliarder Tilman Fertitta, właściciel imperium restauracyjnego Landry’s oraz drużyny NBA Houston Rockets, dobitnie udowadnia, że NIE!

 

Kup w przedsprzedaży!

 

Ponad 30 lat temu Fertitta otworzył swoją pierwszą restaurację i pozornie niczym nie różnił się od przeciętnego drobnego przedsiębiorcy. Drogę na szczyt budował w pełni samodzielnie, napotykając wyzwania znane wszystkim osobom, które postanowiły iść na swoje. Wbrew powszechnym opiniom, nie umożliwiły mu tego przywileje w postaci pieniędzy czy znajomości, a raczej konsekwentne trzymanie się własnych zasad i przykładanie ogromnej wagi do…gościnności!

No dobrze, każdy z nas docenia gościnność, ale co takiego ma ona wspólnego z budowaniem sukcesu na międzynarodową skalę? Okazuje się, że więcej niż mogłoby się nam wydawać – i to nie tylko w branży gastronomicznej. Tilman Fertitta krok po kroku wyjaśnia, dlaczego to właśnie ta cecha stwarza jedyną w swoim rodzaju przewagę biznesową, a przy okazji zapoznaje nas z szalenie skuteczną zasadą 95:5 i podpowiada, jak korzystać z okazji, które mogą przemienić małą firmę w generującego potężne zyski giganta.

Jeśli przymierzasz się do założenia własnej działalności gospodarczej albo już to zrobiłeś i próbujesz zaistnieć na rynku, zrób sobie prezent i przeczytaj książkę Fertitty „Zamknij się i słuchaj”. Nie tylko pomoże Ci ona uniknąć błędów, które popełnia wielu początkujących przedsiębiorców, ale też pozwoli Ci zrozumieć, że możesz osiągnąć dużo więcej, niż Ci się wydawało, jeśli tylko będziesz przestrzegać kilku prostych, skutecznych zasad. Nie wahaj się też po nią sięgnąć, jeśli aspirujesz do bycia szefem, który mistrzowsko zarządza swoim zespołem. Zdziwisz się, jak wielką moc niesie ze sobą umiejętne słuchanie!

„Zamknij się i słuchaj” pojawi się w OSM Power już w listopadzie. Pamiętaj: czytaj i działaj!

 

Kup w przedsprzedaży!

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium