Walentynkowa niespodzianka

0
Walentynkowa niespodzianka
Najbardziej romantyczne i najbardziej trafne prezenty, jakie dałem mojej Kamili, okazywały się zawsze tymi małymi rzeczami, a nie drogą biżuterią,

Takie małe rzeczy idealnie dopasowane do kontekstu, wyczekane, wymagające wysiłku.
 
Jeden z naszych najbardziej romantycznych prezentów wyglądał o tak:
Kamila prowadziła wyjazdowe szkolenie, ja zostałem w domu. Miała do przejechania długą trasę w mroźny dzień i wiedziałem, że na pewno będzie zmęczona, zmarznięta.

Podczas naszej wieczornej rozmowy na dobranoc, Kamila powiedziała, że zamarzyła jej się gorąca herbata, w pokoju nie było czajnika, a hotelowa restauracja była już zamknięta. Gdy tylko to usłyszałem, od razu zapaliła mi się „żaróweczka” rycerza na białym koniu, który dostarczy jej herbatę nawet z końca Polski! :)

Od razu zadzwoniłem na recepcje hotelu, porozmawiałem z obsługą i long story short obsługa zgodziła się zanieść Kamili gorącą herbatkę do pokoju! :)

Radość Kamili przeogromna, a moja chyba jeszcze większa, że mojej ukochanej kobiecie sprawiłem niespodziankową przyjemność! :)

 

Z racji tego, że w OSMpower.pl KOCHAMY naszych klientów, a Ciebie szczególnie! :) miłością przeogromną, to chcemy również dać Ci coś więcej niż tylko zakupione u nas książki! :)

 

A zatem pierwsze 100 osób, które złoży zamówienie na minimum 2 książki — dostanie od nas w paczce dwa prezenty niespodzianki o wartości 68 zł! :)

Ale co to w ogóle za niespodzianka? Skąd mam wiedzieć, że nie kupuję kota w worku? - tak jak w MIŁOŚCI — trzeba drugiej stronie zaufać! :)

A no i pamiętaj, że książka to znacznie lepszy prezent niż niezdrowe czekoladki, czy w 2-3 dni usychające badyle! :)

Jak otrzymać walentynkową niespodziankę?
Jeżeli kod Ci zadziałał, to oznacza, że w paczce od nas otrzymasz:
Jak w miłości — nie czekaj, DZIAŁAJ!

Marcin „amorek” Osman

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium