OSMPOWER na TEDx i Życiu bez ograniczen - Relacja z wyjazdu!

0
OSMPOWER na TEDx i Życiu bez ograniczen - Relacja z wyjazdu!

Za nami intensywny i pracowity weekend. Z ekipą OSMpower przejechaliśmy pół Polski, odwiedziliśmy trzy miasta i wzięliśmy udział w trzech ciekawych i wartościowych eventach.


Pierwszy przystanek - Warszawa

W stolicy miałem okazję przemawiać na konferencji TEDx Warsaw University of Technology. Tegoroczna edycja nosiła tytuł Out Of The Box, czyli o tym jak wyjść poza ramy, poza swoją strefę komfortu ! A więc jak według mnie wyjść wyjść z boxa? Paradoksalnie nie wychodząc z boxa!

Całą relację z tego wydarzenia mogliście obserwować na moim instagramie @marcinosman (dalej możecie - szukajcie jej w wyróżnionych relacjach na instastory)

 

 

Następna stacja - Poznań

Do Poznania przyjechaliśmy na szkolenie, na którym podzieliłem się z swoja praktyczną wiedzą w zakresie tego jak "WYMYŚLIĆ, SPRZEDAĆ i ZAROBIĆ" na swoim produkcie/usłudze/firmie! :) Nie obyło się bez trudnych tematów i ciekawych pytań i dyskusji z uczestnikami. Jak zwykle - 100 % praktyki, dużo porad, wiedzy ale również kontakt i interakcja z uczestnikami. Takie wydarzenia to dla mnie sama przyjemność! :) Szkolenie zwieńczyliśmy mniej formalnym afterparty, gdzie w (jeszcze) luźniejszej atmosferze kontynuowaliśmy rozmowy nie tylko o biznesie i mogliśmy się lepiej poznać. 

Ostatni punkt podróży - Wrocław

W sobotę byliśmy na kongresie Życie Bez Ograniczeń we Wrocławiu, na którym głównym mówcą był Nick Vujicic. Chociaż sam nie byłem prelegentem na tym wydarzeniu, miałem okazję poznać wielu z moich obserwatorów. Spotkałem się z ogromem życzliwości, uśmiechu i pozytywnej energii. Na każdej przerwie między wystąpieniami na naszym stoisku z książkami było multum ludzi, co bardzo cieszyło mnie nie tylko pod kątem sprzedażowym, ale głównie ze względu na możliwość poznania na żywo i rozmowy z moimi odbiorcami.

(Co więcej, na tym wydarzeniu zadebiutowała nasza nowa ścianka! Robi wrażenie?  :)

 

Ten wyjazd sprawił, że wróciliśmy zmęczeni, usatysfakcjonowani, ale również :

  • wzbogacił mnie o nowe doświadczenia sprzedażowe;
  • pozwolił mi poznać NA ŻYWO moich odbiorców i nawiązać z nimi relacje;
  • dał mi możliwość udzielenia odpowiedzi na wiele pytań i podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami;
  • utwierdził mnie w przekonaniu, że w pełni mogę polegać na moim TAMIE ! :) 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium