PREMIERY w OSMPower!

0
PREMIERY!

Nadchodzą nowości w OSMpower.pl!

Zobacz, jakie książki już niedługo będzie można u nas zdobyć:

Tim Grover, trener najlepszych sportowców na świecie oraz autor bestsellerowej książki „Nieustępliwy”, powraca z zupełną nowością! Ten człowiek z pewnością wie, jak wygrywać – i to nie tylko w sporcie. „Wygrana” to pozycja dla każdego, kto dąży do bycia numerem jeden. Sięgnij po nią, a dowiesz się, jak wyciągać ręce po swoje i pozostawić konkurencję daleko w tyle!

Premiera: II kwartał 2021

Masz pomysł na biznes, chcesz założyć własną działalność, ale brakuje ci funduszy, żeby zacząć działać? Ta książka to coś dla ciebie! „Anioł w piekle” Lecha Kaniuka pomoże ci odpowiedzieć na pytania:

  • po co ci własna firma i czy na pewno potrzebujesz inwestora?
  • jakie są źródła finansowana start-upów?
  • czym jest fundusz venture capital i jak go pozyskać?

Zainteresowany?

Premiera: II kwartał 2021

Chcesz zacząć działać, ale nie wiesz jak? Nie mogłeś trafić lepiej! „Jak zacząć” to najnowsza książka Marcina Osmana, w której znajdziesz zbiór wskazówek pomocnych przy stawianiu pierwszych kroków. Nieważne, czy chcesz zacząć podróżować, pisać książki biznesowe, przemawiać publicznie, budować pozycję influencera, pracować zdalnie, zarabiać pasywnie, prowadzić konto na Instagramie, zarabiać online czy morsować – „Jak zacząć” to książka dla ciebie!

Premiera: II/III kwartał 2021

Mroczna, tajemnicza, kontrowersyjna. Taka właśnie jest książka autorstwa Chin-Ning Chu, ekspertki od azjatyckiego stylu prowadzenia biznesu „Pokerowa twarz, czarne serce” to zbiór bezwzględnych zasad budowania wewnętrznej siły. Dzięki niej zrozumiesz tajemnicę pieniądza, dowiesz się o zaletach udawania głupca oraz poznasz 9 podstawowych zdolności przywódcy. Zajrzyj w głąb siebie, otwórz się na „ciemną stronę mocy” i osiągaj sukcesy! A jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, to powinieneś wiedzieć, że autorka inspirowała się wydaną w 1911 roku książką Thick Black Theory, która przez swoją kontrowersyjność została zakazana w Chinach!

Premiera: III kwartał 2021

Nowość od Davida Marqueta – byłego kapitana okrętów podwodnych – o wstępnym tytule „Język przywództwa”. Tym razem autor skupia się na komunikacji, wskazując jaki wpływ ma na nią dobór słów i strategii, które sam nazywa zagraniami. Jeżeli chcesz poznać sekret udanej współpracy i zaangażowania, a także dowiedzieć się:

  • na czym polega nowy plan rozgrywki w zakresie komunikacji biznesowej,
  • czym jest praca czerwona i praca niebieska,
  • dlaczego lepiej kontrolować czas niż go pilnować,

nie zastanawiaj się długo nad kupnem tej książki!

Premiera: III kwartał 2021

  • „Metoda Bullet Journal” Ryder Carroll

Czym jest bullet journal? To system zarządzania czasem, wyznaczania celów i planowania. „Metoda Bullet Journal” autorstwa Rydera Carrolla znalazła się na liście bestsellerów „New York Times”. Ta książka skutecznie pomoże ci zrozumieć przeszłość, uporządkować teraźniejszość i projektować przyszłość. Wystarczy tylko długopis, kartka i 5 minut dziennie. Nie wierzysz? Sprawdź!

Premiera: III kwartał 2021

Nowa odsłona kultowej książki, która pomogła wielu osobom poprawić wyniki sprzedażowe i rozkręcić swój własny biznes!

Premiera: III kwartał 2021

 

Nie zwalniamy tempa! Wręcz przeciwnie!

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium