Książka Seth Godin „To jest marketing” już w sprzedaży 0
Książka Seth Godin "To jest marketing" za złotówkę! :)

Już w grudniu 2018 Marcin zrobił dla Was recenzję najnowszej książki Setha Godina „To jest marketing”. Wtedy książka była dostępna jedynie w wersji angielskiej, ale już 18 września będziecie mogli ją kupić PO POLSKU! :)

Bardzo cieszymy się, że ta książka jest dostępna w wersji polskiej, bo jest to pozycja zdecydowanie obowiązkowa dla każdego, kto:

  • jest zainteresowany nowoczesnym marketingiem (nie tylko) online
  • śledzi twórczość Setha Godina od lat i czekał na książkę „kompletną”, pokazującą jego rozumienie marketingu
  • chce, w oparciu o nowoczesny marketing tworzyć biznes oparty o relację z wybraną i relatywnie niedużą grupą fanów, którzy są równocześnie działem marketingu, jak i bazą klientów.

Czego jeszcze można się dzięki tej książce dowiedzieć? 

Np. tego, że dosłownie kilka zamówień dziennie, które jesteś w stanie zrealizować, czyli sprzedać swoim klientom pozwala Ci porzucić etat i zająć się na 100% swoją firmą. 

Dowiesz się, że Twój produkt nie jest dla każdego, tego, że cena Twojego produktu jest mniej istotna niż odpowiednia grupa odbiorców oraz wielu innych rzeczy z zakresu marketingu.

A może jeszcze jakimś cudem nie wiesz kim jest Seth Godin? 

Amerykański autor książek z zakresu marketingu oraz popularny mówca. Zasłyną swoją pierwszą książką „Fioletowa Krowa” oraz spopularyzowaniem pojęcia permission marketingu, czyli tzw. marketingu za przyzwoleniem.

Książka Setha Godina „To jest marketing” jest idealnym uzupełnieniem tego o czym mówi Gary Vaynerchuck, Marcin Osman i Kamila Kruk w zakresie budowania efektywnej i skutecznej komunikacji ze swoją grupą docelową popularnie nazywaną… fanami! :)

Książkę Setha Godina „To jest marketing” możesz zamówić w osmpower.pl już teraz! :)

Seth Godin „To jest marketing” to książka, która mocno zmieni Twoje patrzenie na to, w jaki sposób skupiać się na MINIMALNEJ liczbie klientów, a nie na niekontrolowanym szalonym rozwoju. Dziwne, na pozór nielogiczne, ale w po głębszym zrozumieniu zdecydowanie logiczne i sensowne.

Książka Seth Godin „To jest marketing” czeka na Ciebie o TUTAJ

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium