Książka Seth Godin „To jest marketing” już w sprzedaży

0
Książka Seth Godin "To jest marketing" za złotówkę! :)

Już w grudniu 2018 Marcin zrobił dla Was recenzję najnowszej książki Setha Godina „To jest marketing”. Wtedy książka była dostępna jedynie w wersji angielskiej, ale już 18 września będziecie mogli ją kupić PO POLSKU! :)

Bardzo cieszymy się, że ta książka jest dostępna w wersji polskiej, bo jest to pozycja zdecydowanie obowiązkowa dla każdego, kto:

  • jest zainteresowany nowoczesnym marketingiem (nie tylko) online
  • śledzi twórczość Setha Godina od lat i czekał na książkę „kompletną”, pokazującą jego rozumienie marketingu
  • chce, w oparciu o nowoczesny marketing tworzyć biznes oparty o relację z wybraną i relatywnie niedużą grupą fanów, którzy są równocześnie działem marketingu, jak i bazą klientów.

Czego jeszcze można się dzięki tej książce dowiedzieć? 

Np. tego, że dosłownie kilka zamówień dziennie, które jesteś w stanie zrealizować, czyli sprzedać swoim klientom pozwala Ci porzucić etat i zająć się na 100% swoją firmą. 

Dowiesz się, że Twój produkt nie jest dla każdego, tego, że cena Twojego produktu jest mniej istotna niż odpowiednia grupa odbiorców oraz wielu innych rzeczy z zakresu marketingu.

A może jeszcze jakimś cudem nie wiesz kim jest Seth Godin? 

Amerykański autor książek z zakresu marketingu oraz popularny mówca. Zasłyną swoją pierwszą książką „Fioletowa Krowa” oraz spopularyzowaniem pojęcia permission marketingu, czyli tzw. marketingu za przyzwoleniem.

Książka o marketingu Setha Godina „To jest marketing” jest idealnym uzupełnieniem tego o czym mówi Gary Vaynerchuck, Marcin Osman i Kamila Kruk w zakresie budowania efektywnej i skutecznej komunikacji ze swoją grupą docelową popularnie nazywaną… fanami! :)

Książkę Setha Godina „To jest marketing” możesz zamówić w osmpower.pl już teraz! :)

Seth Godin „To jest marketing” to książka, która mocno zmieni Twoje patrzenie na to, w jaki sposób skupiać się na MINIMALNEJ liczbie klientów, a nie na niekontrolowanym szalonym rozwoju. Dziwne, na pozór nielogiczne, ale w po głębszym zrozumieniu zdecydowanie logiczne i sensowne.

Książka Seth Godin „To jest marketing” czeka na Ciebie o TUTAJ

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium