Witariada! Tam byliśmy!

0
Witariada! Tam byliśmy!

Co można robić na największym festiwalu o tematyce zdrowotnej organizowanym w Polsce?

Odpowiedź jest prosta: zyskać mnóstwo wartościowej wiedzy, posmakować jedynych w swoim rodzaju smakołyków, nieco się poruszać, sprzedać trochę książek, a w wolnym czasie... sprzedawać jeszcze więcej


Tak, w OSMPower nie tracimy czasu i w stu procentach wykorzystujemy natrafiające się okazje. W praktyce oznacza to, że gdy najmłodszy reprezentant naszego stada udaje się na odpoczynek, czuwający nad nim tata przemienia wnętrze samochodu nie tylko w komfortową sypialnię, ale też w pełnoprawne stoisko sprzedażowe. Tym sposobem w trakcie błogiej drzemki bobasa swoich nowych właścicieli znalazły książki OSMPower o łącznej wartości niespełna tysiąca złotych. Rezultat? Młody człowiek wyspany, zysk dla firmy wygenerowany, a klienci wyposażeni w fenomenalną wiedzę.

Win-win-win, proszę państwa!

 

PS. A oto jak wspomina to wydarzenie Bartek który obsługiwał klientów na naszym książkowym stoisku:

"Bardzo mi się podobało. Impreza na świeżym powietrzu z błękitnym niebem nad głową i zieloną trawą pod stopami. Mnóstwo wartościowych wykładów, pomieszanych z medytacją, tańcami oraz koncertami. Świadomi ludzie pozytywnie zakręceni na punkcie witarianizmu oraz zdrowia. Każda rozmowa rozpoczęta i zakończona szerokim uśmiechem. Ja sam dowiedziałem się wielu nowych, ciekawych rzeczy. Świetnie się bawiłem!"

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium