Metoda Wima Hofa

0
Metoda Wima Hofa

Metoda Wima Hofa

W OSMPower zaczęła się przedsprzedaż książki „Metoda Wima Hofa. Aktywuj pełnię swojego potencjału”. Ale co tak właściwie znaczy aktywować pełnię swojego potencjału?

Wim Hof znalazł odpowiedź na to pytanie w trudnym momencie swojego życia, odkrywając ścieżkę, która zmieniła jego przekonania na własny temat. Doświadczając licznych bolesnych przeżyć, ale także triumfów i nieoczekiwanych zwrotów akcji, Wim zawsze kierował się wskazówkami jedynego źródła, któremu ufał – nieskończonej mądrości matki natury, która objawiła mu się pod postacią zimna.

Ostatecznie autor zaczął podążać tą ścieżką z ciekawością i otwartym umysłem, a ona pokazała mu jego prawdziwy potencjał i nieodwracalnie zmieniła jego opinię na temat tego, co jest możliwe. Okazało się, że istnieją rzeczy, których nie widać na pierwszy rzut oka.

Nieodłączną częścią historii Wima Hofa są duchowe poszukiwania, które prowadził jako ojciec czwórki dzieci, załamany po utracie żony, którą odebrały mu problemy współczesnego świata. W czasie swojej uzdrawiającej podróży Wim przekraczał granice ciała i umysłu, a przy okazji odnalazł radość i pokorę, które pomogły mu zbudować szczęśliwą rodzinę. Każdy krok przybliżał go do sedna jego życiowej misji, której celem jest zmienianie świata na lepsze.

Wszystko to sprawiło, że zaczął pracować z ludźmi przemierzającymi najróżniejsze życiowe ścieżki, pomagając im odzyskać pełnię sił, witalność i szczęście. Jego odkrycia dostarczyły uniwersalnych rozwiązań problemów trapiących współczesny świat, takich jak stany zapalne, stres czy spadki nastroju.

3 Filary

W swojej nowej książce, „Metoda Wima Hofa. Aktywuj pełnię swojego potencjału”, autor nie tylko dzieli się swoją osobistą historią, ale także zabiera czytelnika w eksperymentalną podróż prowadzącą przez trzy filary jego metody, którą można bezpiecznie praktykować we własnym tempie oraz w zaciszu własnego domu. Oto one:

  1. Oddech: Wyjątkowe techniki, które zmienią procesy chemiczne zachodzące w Twoim ciele, dodadzą Ci energii i przyczynią się do poprawy Twojej koncentracji.

  2. Zimno: Bezpieczne i kontrolowane techniki ekspozycji na zimno, które możesz zastosować w celu wzmocnienia układu krążenia oraz rozbudzenia niewykorzystanej mocy Twojego organizmu.

  3. Nastawienie: Kształtowanie siły woli, samoświadomości oraz zdolności czerpania wrodzonej radości z życia.

Te trzy filary są dużo skuteczniejsze niż może Ci się wydawać. Poprawisz dzięki nim swoje samopoczucie fizyczne i emocjonalne, a dodatkowo zyskasz dostęp do najgłębszych obszarów własnej fizjologii, przez co będziesz w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom umysłu i ciała. Co więcej, w dzisiejszych czasach, pełnych chaosu i globalnych zawirowań, „Metoda Wima Hofa” może pełnić rolę swoistego podręcznika opisującego konkretne, skuteczne sposoby na bycie silną, zdrową osobą, która potrafi wspierać swój układ odpornościowy i hormonalny, a także swój metabolizm.

Wim Hof zaprasza Cię do doświadczenia własnego rozkwitu i przekraczania granic. Każdy może skorzystać z jego wyjątkowej metody, o czym Ty też możesz się teraz przekonać. Piękno Twojego potencjału czeka na odkrycie!

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium