Najlepsze prezenty dla najbliższych 0
Najlepsze prezenty dla najbliższych

Idą Święta – choinka, karp, barszcz z uszkami no i oczywiście PREZENTY.

Ty pewnie dobrze wiesz, co chciałbyś dostać pod choinkę? ;) Ale co masz kupić cioci Krystynie, która zajmuje się rękodziełem? Mamie, która nigdy nic nie potrzebuje? Młodszemu bratu, który nie funkcjonuje bez przyklejonego telefonu do ręki? :)

Okazuje się, że KSIĄŻKA może być rozwiązaniem wszystkich Twoich prezentowych problemów! Ale nie ta sama książka dla każdego, tylko odpowiednio dopasowana do obdarowywanej osoby!

Jak zawsze zrobiliśmy całą pracę ZA CIEBIE i dopasowaliśmy odpowiednie książki do konkretnych czytelników przy Twoim wigilijnym stole!

Oto nasze subiektywne, a czasem zabawne rekomendacje książek. Z pewnością będą dla Ciebie podpowiedzią prezentową, jeśli nie wiesz, co wybrać dla swoich najbliższych. Wszystko co najlepsze znajdziesz poniżej :)

Naszym zdaniem najlepsze, książkowe prezenty gwiazdkowe to:

 • dla żony, kuzynki, mamy - „Silna przedsiębiorcza kobieta” – czyli kobieta za sterami firmy i własnego życia! Jest w niej odpowiedź na pytanie z czym mierzy się silna kobieta prowadząca swoją własną firmę.

Anna kupisz cichosz silna przedsiebiorcza kobieta osmpower

 

 • dla nastolatka – „Elon Musk” – to książka o tym, jak myśli wizjoner, który wysyła ludzi na Marsa i tworzy elektryczne samochody! Oraz książka „Kim jesteś?” - czyli 125 zadań i wyzwań, żeby poznać siebie i dowiedzieć się co chcę robić w życiu?

elon musk jak mysli i dziala przesiebiorca wizjoner osmpower kamila kruk kim jestes osmpower

 • dla nastolatka/ki z nosem w telefonie lub tablecie – „Pokaż swój styl” – czyli jak jeszcze lepiej prowadzić Instagrama, nie tylko dla zdobywania followersów, ale również dla zbudowania z niego biznesu.

aimee song pokaz swoj styl osmpower

 • dla wieloletniego etatowca – „Bogaty pracownik” – czyli dlaczego nie zawsze świetnym pomysłem jest założenie swojej firmy, a praca dla kogoś może przynosić satysfakcję i pieniądze.

bogaty pracownik jamers altucher osmpower

 • dla przedsiębiorcy – „Filozofia hustle” – czyli jak zacząć działać z tym co masz, tu i teraz oraz „4-godzinny tydzień pracy” – czyli jak uwolnić się od schematu "9-17" i dołączyć do wolnych finansowo przedsiębiorców.

filozofia hustle tim ferriss 4 godzinny tydzien pracy

 • dla artysty – „Kreatywność na zawołanie” – czyli jak aktywować swoją moc twórczą na zawołanie, a nie tracić czasu na czekanie na wenę. Oraz „Droga artysty” – czyli jak odnaleźć w sobie kreatywność, pokazując jednocześnie jakie siły sabotują ten proces.

todd henry kreatywnosc na zawolanie droga artysty julia cameron osmpower

potega podswiadomosci joseph murphy

 • dla studenta – „Nigdy nie stój sam” – czyli książka o tym, jak nawiązywać relacje i budować kontakty międzyludzkie, zarówno biznesowe jak i prywatne ;) lub „Siła pędu” – książka współtwórcy iTaxi i PizzaPortal.pl, opowiadająca o tym jak od zera można zbudować i współtworzyć firmy warte miliardy.

grzegorz turniak nigdy nie stoj sam osmpower lech kaniuk sila pedu osmpower

 • dla cioci zajmującej się rękodziełem – „Wymyśl, sprzedaj, zarób” – książka o tym jak wymyślić produkt, który zainteresuje klientów, sprzedać go oraz zarobić na swojej pasji.

lori greiner wymysl sprzedaj zarob osmpower

 • dla managera – „Matematyka zaufania” – książka o tym jak na podstawie zaufania w zespole budować przewagę konkurencyjną i odnosić sukcesy w biznesie.

matematyka zaufania sebastian kotow osmpower

 • dla start-upowca lub świeżo upieczonego przedsiębiorcy – „Biznes ci ucieka” – książka dedykowana każdemu, kto szuka sposobu na inny rodzaj prowadzenia biznesu. Oraz „Siła pędu” – książka współtwórcy iTaxi i PizzaPortal.pl, opowiadająca o tym jak od zera można zbudować i współtworzyć firmy warte miliardy.

biznes ci ucieka marcin osman osmpower lech kaniuk sila pedu osmpower

 • dla korpoprzyjaciela, który czuje się tam jak ryba w wodzie – „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” – książka „abecadło” relacji międzyludzkich, czyli jak zjednywać sobie ludzi bardzo prostymi zachowaniami. Oraz „Bogaty pracownik” – czyli dlaczego nie zawsze świetnym pomysłem jest założenie swojej firmy, a praca dla kogoś może przynosić satysfakcję i pieniądze.

dale carnegie jak zdobyc przyjaciol i zjednac sobie ludzi osmpower bogaty pracownik jamers altucher osmpower

 • dla korpoludka, który nie czuje się już dobrze w firmie – „Kim jesteś?” – czyli 125 zadań i wyzwań, żeby poznać siebie i dowiedzieć się co chcę robić w życiu? Czy to co robię jest na prawdę moim marzeniem?

kamila kruk kim jestes osmpower

 • dla młodego kuzyna Youtubera – „Przebij się” – obowiązkowa pozycja dla każdego kto szuka skutecznych pomysłów na budowę swojej marki.

gary vaynerchuk przebij sie osmpower

 • dla poszukujących siebie – „Kim jesteś?” – czyli 125 zadań i wyzwań, żeby poznać siebie i dowiedzieć się co chcę robić w życiu?

kamila kruk kim jestes osmpower

 • dla fanów gotowania – „4-godzinny mistrz kuchni” – ta książka to nie książka kucharska czy poradnik z jakąś dieta, a kompendium wiedzy o technikach, metodach i różnych formach gotowania, również tych bardzo tradycyjnych (trochę zapomnianych), jak i nowoczesnych. Z niej nie tylko korzysta się w kuchni, ale można czytać ją z zafascynowaniem, bo Tim Ferriss podszedł do gotowania niemalże naukowo!

tim ferriss 4 godzinny mistrz kuchni

W dalszym ciągu nie wiesz co i komu kupić pod choinkę? :)

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium