Nowa dostawa książki SPRZEDAŻ! 0
Nowa dostawa książki SPRZEDAŻ!

SPRZEDAŻ. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie)

każdemu – Fredrik Eklund

Najskuteczniejszy agent nieruchomości i charyzmatyczna gwiazda telewizyjnego programu Million Dollar Listing New York Fredrik Eklund zdradza swoją receptę na osiągnięcie sukcesu – nieważne, kim jesteś ani co robisz! Książka "Sprzedaż - Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu" to podstawowa pozycja jeśli chcesz zacząć naprawdę sprzedawać.

"Sprzedaż" pokaże Ci, jak krok po kroku wpłynąć na ludzi, by przekonać ich do kupna tego, co im oferujesz – nieważne, czy to wart miliony apartament, czy uliczny fast food.

 To obowiązkowa pozycja nie tylko dla sprzedawców nieruchomości, ale dla każdego, kto zajmuje się sprzedażą. Nie ma znaczenia jakie usługi proponujesz i czym się zajmujesz! Dlaczego? Bo jak pisze Fredrik Eklund w Sprzedaży:

 „WSZYSTKO, CO NA RAZIE MUSISZ ZROBIĆ, TO ZADAĆ SOBIE PYTANIE: CZY CHCĘ ODNOSIĆ WIĘCEJ SUKCESÓW OSOBISTYCH I ZAWODOWYCH ORAZ PROWADZIĆ CIEKAWE ORAZ SATYSFAKCJONUJĄCE ŻYCIE?

JEDNAK ZANIM ODPOWIESZ NA TO PYTANIE, PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ! Nie oderwiesz się od tego pisanego z pasją i humorem poradnika. Eklund nauczy Cię sztuki prezencji, mowy sprzedażowej i mądrych negocjacji. Dowiesz się, jak skutecznie sprzedać wszystko i wszystkim, wszędzie i zawsze. Dlaczego to takie ważne? Bo całe nasze życie polega na sprzedaży – nie tyle przedmiotów, co naszych pomysłów czy przekonań. Rób co kochasz, a gdy będziesz umiał to sprzedać, spełnią się twoje marzenia. Ta książka Ci w tym pomoże.

 AUTOR PODZIELIŁ KSIĄŻKĘ NA TRZY CZĘŚCI, Z  KTÓRYCH DOWIESZ SIĘ M.IN. JAK:

  • zrozumieć kim jesteś, czego potrzebujesz, co Cię napędza w biznesie i jak ogłosić to światu;
  • prezentować siebie tak, jakbyś chciał być postrzegany przez innych;
  • sprzedawać zgodnie z zasadą: „kup teraz ode MNIE”;
  • znaleźć najlepszych klientów, wynegocjować najlepsze dla siebie warunki i pomnożyć zyski;
  • sprzedać wszystko niezależnie od tego, czym się zajmujesz i odnieść przy tym wielki sukces;
  • przyciągnąć ludzi do współpracy i stać się zauważalnym dla otoczenia i konkurencji;
  • uaktywnić w sobie „dar sprzedaży”;
  • przekuć niepowodzenie w finansowy (i nie tylko) sukces;
  • ulepszyć swoją sztukę perswazji, by sprzedać siebie, a przede wszystkim swoje usługi!

FREDRIK EKLUND

 

Najlepszy sprzedawca nieruchomości na świecie. W ciągu swojej kariery sprzedał nieruchomości warte ponad dwa miliardy dolarów. Charyzmatyczna gwiazda programu TV Million Dollar Listing New York amerykańską karierę zaczynała od sprzedaży kanapek na ulicy. Dziś uważany jest za genialnego brokera z listą takich klientów jak Jennifer Lopez, Daniel Craig i John Legend. Twardy skuteczny biznesmen, a po godzinach miłośnik psów.


ZAMÓW KSIĄŻKE KLIKAJĄC TUTAJ


 

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl