Jak sprzedawać? 2
Jak sprzedawać?

Jeśli mnie znasz, to wiesz, że moją największą pasją, tlenem i umiejętnością, którą ciągle rozwijam jest sprzedaż.

Sprzedaje w internecie, stacjonarnie, przy pomocy partnerów i dystrybutorów, korzystam też z marketingu, który generuje sprzedaż. Ale zdecydowanie moją ulubioną metodą jest sprzedaż bezpośrednia, gdzie jestem tylko JA, PRODUKT I KLIENT.

Sprzedażą NIE jest wciskanie komuś na siłę produktów, które chce się sprzedać, przez manipulacje i namawianie do zakupu rzeczy, których klient często nie chce kupić lub po prostu ich nie potrzebuje - to nieetyczne.

Więc czym dla mnie jest sprzedaż?

Tym, że JA polecam Tobie produkt, którego POTRZEBUJESZ, który pomoże Ci rozwiązać konkretny problem i może zmienić na lepsze Twoje życie i biznes.

Pamiętaj – nie ma znaczenia co sprzedajesz – ale jak to robisz.

To jak wyglądasz, jak działasz, jaką masz energię, jak bardzo proaktywny jesteś i to czy znajdujesz się w dobrym miejscu i czasie ma wpływ na Twoją skuteczność. Co odróżnia super sprzedawcę od marnego handlowca? - ZAANGAŻOWANIE. W naszym przypadku (sprzedając książki) liczy się aktywne pozyskiwanie i zachęcanie klienta aby do podszedł do nas, nawiązanie kontaktu i otwartość. W trakcie rozmowy z klientami mam możliwość poznania ich potrzeb i to do nich dostosować produkt. Jeśli ktoś podchodzi do naszego stoiska, prawdopodobnie jest zainteresowany tym co się na nim znajduje. Często ludzie nie wiedzą czego dokładnie szukają i potrzebują, ale dobry sprzedawca potrafi zadać odpowiednie pytania, aby się tego dowiedzieć i odpowiednio doradzić.

Co więcej - Trzeba wiedzieć co się sprzedaje i czy to naprawdę działa. Jeśli sprzedajesz produkt którego nie znasz, nie używasz, którego nie jesteś beneficjentem, będzie Ci znacznie trudniej to zrobić. Nie przekonasz ludzi do czegoś, do czego sam nie jesteś przekonany! Jeśli wciąż nie wiesz jak sprzedawać, albo potrzebujesz więcej porad i wskazówek odnośnie sprzedaży, znajdziesz je w mojej najnowszej książce “Sprzedawaj więcej”, w której opisałem 100 sprawdzonych strategii, jak sprzedawać lepiej i więcej!

Znajdziesz ja tu: KLIK.  Więc SPRZEDAWAJ, bo na tym budują się biznesy!

 

 

UWAGA! Razem z tą książką otrzymujesz kilkadziesiąt bonusowych nagrań wideo! Te nagrania możesz również kupić TUTAJ

Komentarze do wpisu (2)

18 maja 2020

http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin Online Amoxicillin 500 Mg qhp.hhnu.osmpower.pl.ygh.za http://mewkid.net/when-is-xaxlop/

18 maja 2020

http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500 Mg kma.brha.osmpower.pl.dew.yx http://mewkid.net/when-is-xaxlop/

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl