Najgorętsza premiera wydawnictwa OSMpower!

0
Najgorętsza premiera wydawnictwa OSMpower!

Ogromnie cieszymy się, że w tym roku udało nam się wydać książkę Felixa Dennisa „Jak zarobić duże pieniądze?” (ang. How to get money). To jedna z dwóch publikacji tego autora, który na podstawie własnych doświadczeń w biznesie, postanowił napisać (anty)poradniki, jak zdobyć tytułowe pieniądze.

Kim jest Felix Dennis?

To brytyjski przedsiębiorca, wydawca i poeta. Stworzył imperium wydawnicze złożone z magazynów takich jak The Week, Auto Express, PC Pro, CarBuyer i Viz. Jego działania przyniosły dochód ponad miliarda dolarów! Jak sam twierdził, prawdziwy przedsiębiorca chce pieniędzy i emocji, a tego, co zarobił, nie zabierze do grobu. Dlatego został filantropem i wspomógł sadzenie lasów. Powstała nawet fundacja jego imienia, która zajmuje się taką działalnością.

Dlaczego wydaliśmy książkę „Jak zarobić duże pieniądze”?

…bo tak jak brzmi hasło OSMpower, książka Felixa skupia się na działaniu!

…bo lubimy uczyć się od PRAKTYKÓW, którzy własną pracą doszli bardzo daleko. To instrukcja, która krok po kroku wyjaśnia, jak stać się bogatym. Felix swoją bezcenną wiedzę podzielił na 88 lekcji.

Niektóre z nich są bardzo krótkie, aczkolwiek bardzo treściwe. Lubimy przytaczać lekcję 83., która mówi: „Jak coś lata, unosi się na wodzie lub cudzołoży, wypożycz to. Na dłuższą metę dużo zaoszczędzisz”. Bardzo lubimy humor Felixa i jego sposób myślenia, który jest bliski naszemu.

Mówił, że na drodze do sukcesu musimy popełnić wiele błędów, z czym zgadzamy się w 100%.

Książkę znajdziecie oczywiście na naszej stronie :)

https://www.osmpower.pl/jak-zarobic-duze-pieniadze-felix-dennis

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium