Dobre książki na wakacje? Odkryj 5 propozycji biznesowych

0
Dobre książki na wakacje? Odkryj 5 propozycji biznesowych

Wakacje to czas, w którym chcemy odpocząć i nabrać nowej energii do dalszej pracy. Jedni wypoczywają w głuszy, z dala od cywilizacji, inni na egzotycznej plaży. Niektórzy wybierają zaś popularne miejsca pełne turystów. Na każdy rodzaj wakacyjnego wypadu warto jednak zabrać ze sobą książkę.

W końcu kiedy, jeśli nie na wakacjach, znajdziemy czas na lekturę? Rozrywkę i relaks można zresztą połączyć z pożytecznym. Ciekawe książki na wakacje mogą być powiązane z naszą branżą. Warto sięgnąć na przykład po biznesowe książki na lato. Przygotowaliśmy pięć interesujących propozycji.

Jaka książka na wakacje? Lekka lektura czy poważne analizy

Polecane książki na wakacje to zwykle publikacje przyjemne i rozrywkowe. Napisaną w ten sposób książkę biznesową znaleźć trudno, ale spróbowaliśmy wybrać pięć inspirujących lektur napisanych przystępnym językiem, które dostarczą nie tylko wiedzy, ale i odrobiny rozrywki. Jakie książki biznesowe wybrać na wakacje? Podpowiadamy!

1 “Twarze polskiego biznesu. Rozmowy przy kawie”, Joanna Rubin

Kawa kojarzy nam się z chwilą relaksu, pretekstem do wyłączenia się na moment z natłoku wydarzeń. Dlaczego więc nie wypić kawy z liderami polskiego biznesu? Kompletując dobre książki na lato wybraliśmy więc cykl wywiadów blogerki Joanny Rubin z ludźmi biznesu, którzy osiągają sukcesy dzięki swojej pasji. To przyjemna i pouczająca lektura - do takiej książki do czytania na wakacje z pewnością warto zajrzeć.

Polecane książki na wakacje - Twarze polskiego biznesu. Rozmowy przy kawie

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/pl/p/Twarze-polskiego-biznesu.-Rozmowy-przy-kawie-Joanna-Rubin/763

 

2 “Netflix. To się nigdy nie uda”, Marc Randolph - książki na lato oparte na faktach

Netflix nie kojarzy się z wakacjami? Dobre książki na lato mogą przełamać ten stereotyp. A już na pewno zrobi to historia założyciela tej platformy. Marc Randolph w pasjonujący sposób opowiada, jak od zera stworzył firmę wycenianą dziś na 200 miliardów dolarów. Takie ciekawe książki na wakacje pozwalają po powrocie z urlopu na nowo spojrzeć na swoje otoczenie. Netflix będzie jednym z jego elementów.

Ciekawe książki na wakacje - Netflix. To się nigdy nie uda

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/pl/p/Netflix.-To-sie-nigdy-nie-uda-Marc-Randolph/738

 

3 “Otrzep kolana i biegnij”, Anna Urbańska

Czy książki do czytania na wakacje mogą stać się inspiracją do zmian, nie zamieniając jednocześnie urlopu w czas smutnych refleksji? Jak najbardziej! Z książką Anny Urbańskiej poznasz znaczenie nastawienia, zaufania, wiary i elastyczności w codziennym życiu. Ta recepta na sukces jest jednak okraszona zabawnymi anegdotami i historiami. Książki na lato powinny być pisane właśnie w taki sposób.

Ciekawa książka na wakacje - Otrzep kolana i biegnij - Anna Urbańska

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/otrzep-kolana-i-biegnij-anna-urbanska

 

4 “Przedsiębiorca w podróży”, D. Dudek, K. Kruk, M. Osman. Książki na wakacje, które mogą przedłużyć urlop!

A gdyby tak wyprawy do ciekawych miejsc na całym świecie były możliwe nie tylko w czasie urlopu? “Przedsiębiorca w podróży” udowadnia, że to zupełnie realne. Podaje wskazówki, które pomogą w połączeniu pasji do podróżowania z codziennym prowadzeniem firmy. Dzięki tym poradom będziesz lepiej zarządzać firmą i efektywnie podróżować. Jej autorzy wiedzą, o czym piszą, bo sami prowadzą biznes z częstymi wyjazdami. Skorzystaj z ich wiedzy - bardziej praktycznej książki na lato nie znajdziesz!

Przedsiębiorca w podróży - Dudek, Kruk, Osman

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/przedsiebiorca-w-podrozy-d.dudek-k.kruk-m.osman

 

5 “Go-Giver. Lider-Rozdawca”. Bob Burg, John David Mann

Jeśli zastanawiasz się, jakie książki na wakacje zabrać na urlop, a nie chcesz skupiać się na typowych biznesowych poradnikach, postaw na publikację Burga i Manna. Obaj to znane twarze w środowisku biznesu, które zainspirowały już niejednego przedsiębiorcę. Tym razem zapraszają do wciągającej opowieści firmie zmagającej się z problemami, którym stawia czoła ambitny menedżer. Z dobrze napisanych fikcyjnych historii można wyciągnąć coś dla siebie - nie przegap tej okazji.

Jakie książki zabrać na wakacje - Go-giver. Lider-rozmówca

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/gogiverliderrozdawca

 

Dobre książki na wakacje - nie strać tej okazji

Można wyobrazić sobie lepsze pomysły na urlop niż czytanie książek. Jeśli jednak zależy Ci na biznesowym rozwoju, warto zabrać ze sobą chociaż jedną lekturę. Z pewnością urozmaici popołudnie na plaży, a przemyślenia spod palmy czy sprzed górskiej chaty mogą wywrzeć na Twój biznes większy wpływ niż się spodziewałeś. Polecane książki na wakacje z powyższej listy będą przyjemnym uzupełnieniem wakacyjnego wyjazdu.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium