Jak osiągnąć sukces? Książki o dążeniu do celu

0
Jak osiągnąć sukces? Książki o dążeniu do celu

Co jest dla Ciebie miarą sukcesu? Udane życie osobiste, realizacja marzeń i celów zawodowych, a może po prostu zdobycie góry pieniędzy? Bez względu na to, który z tych celów Ci przyświeca, nie ma na co czekać - czas rozpocząć drogę, która Cię do niego doprowadzi!

Mogą w tym pomóc książki. Jak osiągnąć sukces dzięki lekturze? Wystarczy skorzystać z gotowych poradników, które pomagają uporządkować życie i skupić się na dążeniu do celu. Inne tytuły mogą z kolei stać się inspiracją, która napędzi do działania. Wybraliśmy kilka tytułów, które pomogą zrealizować marzenia!

Jak osiągnąć sukces? Książka dla zwycięzców

Sukces, wygrana, zwycięstwo - język polski wykształcił wiele synonimów, które określają osiągnięcie celu. Równie wiele dróg może do niego prowadzić. Czasami pomóc mogą jednak uniwersalne zasady, jak osiągnąć sukces. Książka “Zasady zwycięzców” Bodo Schafera przedstawia ich całkiem spory zestaw.

Jak osiągnąć sukces - Książka Zasady zwycięzców Bodo Schafera

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/zasady-zwyciezcow-bodo-schafer

 

To łącznie 30 zasad, których przestrzeganie może sprawić, że zostaniesz milionerem. To książka skierowana nie tylko do przedsiębiorców - jej uniwersalne porady pomogą osiągnąć również inne cele. Ale przyznać trzeba, że zarobienie pierwszego miliona znacznie przybliża do końcowego sukcesu.

Książki o dążeniu do celu, które pomagają wyzwolić potencjał

Bez względu na to, jak definiujesz sukces, nie osiągniesz go bez zmian w swoim życiu. Powinny być na tykle duże, by wyzwolić pełnę Twojego potencjału. O tym, jak osiągnąć sukces, książka “Metoda Wima Hofa. Aktywuj pełnię swojego potencjału” mówi więc bardzo wiele.

Jak osiągnąć sukces? Książka Metoda Wima Hofa

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/metoda-wima-hofa

 

Ta publikacja daje środki, które pomogą w dążeniu do celu. Funkcjonalna technika oddechowa, naturalne środki przeciwbólowe, oswojenie się z zimnem - te fizyczne metody otworzą nie tylko ciało, ale i Twój umysł.

Jak osiągnąć sukces? Książka z poradą na każdy dzień

Wielu psychologów i ekspertów przekonuje, by żyć tu i teraz. To świetny środek nie tylko do życiowej równowagi i radzenia sobie ze stresem, ale i osiągnięcia sukcesów, na jakich nam zależy. Przekonuje o tym Aubrey Marcus w swojej książce “Twój dzień, Twoje życie. Holistyczna filozofia życia”.

Twój dzień, Twoje życie - Holistyczna filozofia życia

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/twoj-dzien-twoje-zycie-aubrey-marcus

 

Zgodnie z jego podejściem najważniejszy jest jeden dzień. To dziś kształtuje się Twoje życie. Z tej publikacji dowiesz się, jak zmienić swoje życie dzięki przejęciu kontroli nad pojedynczym dniem. Zadbasz o formę swoją i najbliższych, będziesz efektywnie pracować, zasypiać i zdrowo się odżywiać. To doprowadzi Cię do sukcesów, z czasem nawet bardzo dużych.

Droga do sukcesu, która może inspirować

W witrynach księgarń roi się od historii “od zera do miliardera”, w których czytamy o sukcesach amerykańskich przedsiębiorców. Często jednak trudno przełożyć je na nasze podwórko. Zresztą sukces nie musi od razu oznaczać zarządzania globalnym koncernem - wielu z nas wystarczy sprawnie działająca firma.

Powerbook - Kamila Kruk, Marcin Osman

Książkę kupisz tutaj: https://www.osmpower.pl/powerbook

 

Kulisy drogi do sukcesu wydawnictwa OSMPower i tajniki jego pracy mogą więc zainspirować do rozwijania własnego biznesu. Sukces wydawnictwa przerósł oczekiwania jego twórców. O tym, jak to osiągnęli, opowiadają na kartach książki “POWERbook”. Kamila Kruk i Marcin Osman mogą być przykładem ludzi sukcesu, którzy wyrośli tuż za rogiem, a nie na nowojorskim Manhattanie.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium