Chcesz się z nami wybić? 0
Chcesz się z nami wybić?

Jak wiecie, jednym z naszych ulubionych przedsiębiorców jest Gary Vaynerchuk. W OSMpower wydaliśmy do tej pory 4 jego książki - „Ekonomię wdzięczności”, „Zapytaj Gary’ego”, „Przebij się” i „W market[r]ingu”. Teraz przyszedł czas na kolejną! Do naszego magazynu lada dzień trafią świeżutkie egzemplarze „Wybij się!”.

O czym jest ta książka?

„Wybij się!” jest instrukcją, jak krok po kroku odnaleźć się w globalnej sieci. Jak mówi sam Gary, teraz jest idealny czas, aby zamienić swoje hobby w biznes i zarabiać na życie robiąc to, co kochamy. A możemy wykorzystać do tego moc Internetu i mediów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram czy YouTube.

Gary uważnie obserwuje zmieniający się świat, w tym świat Internetu. Stawia między innymi na budowanie społeczności w social mediach. Radzi, które medium wybrać do komunikacji z naszymi klientami tak, abyśmy my jako twórcy treści czuli się w nim dobrze. Co ważne mówi, że budowanie biznesu online wokół swojej pasji, wcale nie musi oznaczać rezygnacji z codziennej pracy.

Jeśli więc chcecie rozwinąć swój biznes w oparciu o pasję i media społecznościowe, to „Wybij się!” Będzie świetnym narzędziem do tego, aby rzeczywiście podbić przestrzeń Internetu.

Dlaczego wydajemy książkę z 2009 roku?

…bo ciągle jest bardzo aktualna! Rady Gary’ego są tak dobre, że pomimo upływu 10 lat, nadal możemy je wdrażać. I to jak najszybciej! :)

Kim jest Gary?

Bardzo często wspominamy Gary’ego przy różnych okazjach. Często odwołujemy się do jego lekcji. To jeden z wiodących ekspertów marketingowych na świecie. Doradza platformom takim jak Snapchat, Facebook, Twitter czy Uber. Chyba zna się więc na rzeczy! :)

Książkę możecie zamówić u nas w przedsprzedaży. 

https://www.osmpower.pl/wybij-sie-gary-vaynerchuk 

Recenzję książki znajdziecie w video Kamili:

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium