To już koniec! I nie będzie więcej... 0
To już koniec! I nie będzie więcej...

Koniec roku to czas refleksji i podsumowań - my zrobiliśmy podsumowanie naszych książek i wszyło, że niektóre z nich się kończą :) Jakie to książki i dlaczego warto je kupić zanim niektóre z nich znikną rynku na zawsze? Dla niektórych z nich planujemy dodruk, ale może to potrwać nawet kilka miesięcy więc nie zwlekaj i kup swój egzemplarz już dzisiaj :) 

 

1. "W market(r)ingu" - książka autorstwa Garyego Vaynerchuka, niepodważalnego mistrza marketingu internetowego. To książka, a za razem podręcznik o tym, jak tworzyć skuteczne posty, grafiki oraz inne angażujące treści - absolutny MUST HAVE jeśli chcesz promować swoją firmę lub markę w Social Mediach.

2. "Pociągnij za spust. Do roboty!" - jedna z najlepiej sprzedających się u nas książek ostatnich miesięcy! Mówi o tym jak skutecznie pokonać w sobie OPÓR i w końcu zacząć działać. Jak to jest, że masz wszystkie narzędzia, całą potrzebą wiedzę i nadal nie działasz? Bo Twój OPÓR jest silniejszy od Twojej chęci działania. Ta książka powie Ci dokładnie jak ten opór pokonać i wziąć się "Do Roboty!".

3. "Jak grać żeby wygrać w biznesie" - to książka słynnego amerykańskiego przedsiębiorcy i miliardera Marka Cubana. To konkretna pozycja bez zbędnego lania wody. Dostaniesz wraz z nią dokładne strategie na zwiększenie swojego sukcesu w biznesie. Dowiesz się jakimi zasadami kieruje się Mark Cuban w drodze na szczyt, co charakteryzuje prawdziwego przedsiębiorcę oraz które elementy Twojej strategii są kluczowe do pokonania konkurencji. Gotowy na grę którą jest BIZNES?

4. "Rozmyślinik" Jacka Walkiewicza - „Bądź efektywnym w życiu i w pracy!” – pewnie wszędzie słyszysz to zdanie. Tymczasem Jacek Walkiewicz swoją książką "Rozmyślnik" proponuje inne spojrzenie na swój własny rozwój i podkreśla, że w działaniu nie (tylko) efektywność jest najważniejsza! "Rozmyślnik" Jacka Walkiewicza to zbiór historii, przemyśleń i wniosków autora na temat życia oraz współczesnego świata. Pozwolą Ci one spojrzeć na siebie z trochę innej perspektywy, zainspirują do własnych przemyśleń, a może i sprowokują do wdrożenia w Twoje życie znacznie bardziej odważnych strategii działania!

5. "Synergia Mocy" - to jedyne w swoim rodzaju nagranie z wykładów Fabiana Błaszkiewicza. Jest to komplet poradników, dzięki którym na zawsze odmienisz swoje życie. Fabian Błaszkiewicz udowadnia, że wprowadzanie zmian i osiąganie sukcesu jest UMIEJĘTNOŚCIĄ. Może ją posiąść każdy z nas. Jest to gotowa formuła osiągania sukcesu.

6. "Pokaż swój styl" - to niepozorna różowa książka, która jest fenomenalnym podręcznikiem o tym jak skutecznie prowadzić konto na Instagramie! Znajdziesz w niej konkretne porady dotyczące robienia i obróbki zdjęć, czasu postowania, hasztagów, oznaczania zdjęć. Więc jeśli Instagram to Twoja bajka - to ta książka jest zdecydowanie dla Ciebie!

7. "POWERBOOK" - nasz najnowszy, najbardziej odjechany projekt! Wydrukowany został jedynie w ilości 500 egzemplarzy! Powerbook pokazuje jak my działamy na codzień, zarówno na poziomie filozofii, ale też konkretnych strategii działania jakie stosujemy u siebie. Poznacie nasze tajemnice, sekretne strategie i wszystko to, co nami kieruje i sprawia, że działamy z POWEREM każdego dnia!

 

 

Spieszcie się zatem, ponieważ powyższe pozycje są MOCNO ograniczone i dostępne tylko do wyczerpania naszych niewielkich zapasów :)

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl