Najlepsze prezenty dla współpracowników

0
Najlepsze prezenty dla współpracowników

Ty jako szef swojej firmy dajesz przykład dla całej załogi, zawsze wiesz jak się zachować, co powiedzieć oraz jaki PREZENT kupić swoim pracownikom… :)

A nawet jeśli nie wiesz tego ostatniego - to wiesz gdzie szukać podpowiedzi - na OSMPower.pl!

Dlaczego warto kupić KSIĄŻKĘ? Bo nie tylko masz gotowy prezent, ale może on też pomóc rozwijać się Twoim pracownikowi i wspierać Twój biznes.

Poniżej nasza subiektywna lista rekomendacji książek dla różnych działów w Twojej firmie, która pomoże Twoim pracownikom rozwinąć odpowiednie kompetencje lub nakieruje ich uwagę na ważne aspekty Waszego Biznesu :)

Naszym zdaniem najlepsze prezenty dla pracowników to:

  • dla top management - „Elon Musk” - jak myśli i działa przedsiębiorca wizjoner, czyli książka pozwalająca pobudzić przyszłościową wizję biznesu i zarządzania. Oraz  „Matematyka zaufania” - książka o tym jak na podstawie zaufania w zespole budować przewagę konkurencyjną i odnosić sukcesy przy tworzeniu projektów.

elon musk jak mysli i dziala przesiebiorca wizjoner osmpowermatematyka zaufania sebastian kotow osmpower

  • dla middle management - „Kreatywność na zawołanie” - czyli jak aktywować swoją moc twórczą na zawołanie, a nie tracić czasu na czekanie na wenę!

todd henry kreatywnosc na zawolanie

  • dla marketingu - „Przebij się” - obowiązkowa pozycja dla każdego kto szuka skutecznych pomysłów na budowę marki w Internecie. Oraz „W market(r)ingu” - praktyczne case study użycia social mediów w biznesie, a także książka  „Kreatywność na zawołanie

gary vaynerchuk przebij sie osmpower w marketringu gary vaynerchuk osmpowertodd henry kreatywnosc na zawolanie

  • dla HRu - „Kolory” - czyli prosty podział na 4 typy osobowości oraz opis jak każdy typ się zachowuje, co dla niego jest ważne , jak do niego trafić. Oraz „Matematyka zaufania” - czyli jak budować zespół, projekty, relacje na podstawie zaufania.

kolory ewa błaszczak osmpower matematyka zaufania sebastian kotow osmpower

  • dla Sprzedaży - „Sprzedawaj więcej” - czyli 100 sprawdzonych strategii na sprzedaż w każdym biznesie, do tego „Twój ruch” - czyli gdzie szukać swoich klientów, jak z nimi rozmawiać oraz jak sprzedawać „niesprzedając” oraz książka „Sprzedaż” - najlepsza książka na polskim rynku o sprzedaży. Jak sprzedawać i robić to naturalnie wierząc w siebie i swój produkt.

sprzedawaj wiecej marcin osman twoj ruch josh altman sprzedaz fredrik eklund osmpower

  • dla Administracji - „Profesjonalny networking” - ta książka pokaże jak w prosty sposób rozwijać sieć kontaktów, jak skutecznie budować wizerunek swój i własnej firmy oraz jak budować trwałe relacje biznesowe.

profesjonalny networking grzegorz turniak

  • dla PRu - „Pokaż swój styl” - książka o tym jak prowadzić skuteczne konto na Instagramie, jak samemu zrobić dobre zdjęcie oraz jak sprzedawać poprzez Instagram, a do tego książka „Biblia copywrittingu” - czyli o tym jak tworzyć teksty skłaniające nie tylko do czytania, ale przede wszystkim do kupna.

aimee song pokaz swoj styl osmpower biblia copywrittingu osmpower

  • Dla każdego pracownika, któremu chcesz dać „lekką” sugestię - „Do roboty” - jak pokonać opór i lenistwo, wziąć się do skutecznej i twórczej pracy. Oraz książka „Bogaty pracownik” - czyli dlaczego nie zawsze świetnym pomysłem jest założenie swojej firmy, a praca dla kogoś może przynosić satysfakcję i pieniądze. ;)

do roboty steven pressfield bogaty pracownik jamers altucher osmpower

A jeśli chcesz kupić większą liczbę książek do swojej firmy - napisz na ds@osmpower.pl i porozmawiajmy o tym :)

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium